Рятувальники продовжують роботу з населенням

Рятувальники продовжують роботу з населенням

Співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області продовжують систематичну роботу з профілактики пожеж та нещасних випадків. Протягом останніх днів вони проводили інструктажі з мешканцями приватного сектору та багатоквартирних будинків, а також  зустрічалися з учнями Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

 Рятувальники закликають до відповідального ставлення в питаннях пожежної безпеки

Безпека громадян одне з пріоритетних завдань рятувальників. Для вжиття заходів з їх безпеки у приватному житловому секторі співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області в черговий раз відправилися нагадувати його мешканцям правила пожежної безпеки в зимовий період. Так, 25 січня інспекторським складом було проведено інструктажі з пожежної безпеки з громадянами, які мешкають по вулицям Титова, Дніпровська, Б.Хмельницького та Підстепна. А 30 січня фахівцями ДСНС спільно з квартальним провели роз’яснювальну роботу з громадянами, які мешкають по вулицям Першотравнева, Мічуріна, Чернишевського, П.Лумумби, Водопровідна та Шляхова.

рятувальники продовжують роботу з населенням - изображение 1

Під час заходів рятувальники пояснювали, що переважна кількість пожеж трапляється в житловому секторі, а наслідки від них дуже неприємні для громадян. Тож аби не допускати їх виникнення потрібно завжди дотримуватися заходів безпеки, не нехтувати правилами пожежної безпеки, а в разі загорання відразу телефонувати до служби порятунку 101, попереджали рятувальники. Для кращого запам’ятовування вручали інформаційні листівки з вимогами пожежної безпеки в побуті. Особливу увагу в ході спілкування було приділено людям похилого віку та багатодітним родинам. Подібні заходи рятувальники проводять систематично адже це значно зменшує кількість пожеж у приватному житловому секторі, а громадяни стають більш обізнані в питаннях пожежної безпеки.

Рятувальники навчають студентів

26 січня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області продовжили роз’яснювальні заходи з підростаючим поколінням. Вони завітали до студентів державного професійно технічного навчального закладу "Покровській центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів" аби навчити їх правилам безпечної поведінки на зимових водоймищах, в побуті та під час знаходження підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

рятувальники продовжують роботу з населенням - изображение 2

Головною метою проведення даного заходу було навчити молодь не допускати порушень вимог пожежної безпеки в побуті, під час навчального процесу, а також не забувати про безпеку перебування на зимових водоймищах.

Смотреть все фото (47 шт) - Одноклассники

Смотреть все фото (47 шт) - Вконтакте Смотреть все фото (47 шт) - Facebook

Рятувальники показали дітям профілактичні відеоролики, роз’яснили як уникнути небезпеки та в яких випадках потрібно викликати службу порятунку 101. Роздали учням профілактичні листівки з алгоритмом дій на випадок пожежі та правилами поведінки на зимових водоймищах. Такі роз’яснювальні заходи проводяться постійно, щоб кожен студент усвідомив, що отриманні знання є життєво необхідними, адже допоможуть вберегти йому життя в небезпечній ситуації.

 Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо їх дій при виявленні вибухонебезпечних предметів

27 січня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу з мешканцями багатоквартирних будинків, аби роз’яснити їм алгоритм дій в разі виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів та як не допустити пожежі в побуті.

рятувальники продовжують роботу з населенням - изображение 3

Метою даного заходу було навчити якнайбільше перехожих правилам безпечної поведінки у разі загрози або виникненні будь-якої надзвичайної ситуації. В ході спілкування рятувальники роз’яснили людям алгоритм дій при виявленні підозрілого, маловідомого предмета чи схожого на вибуховий пристрій. Фахівці ДСНС попередили, що його не можна торкатися, не пересувати, одразу необхідно сповістити про знахідку інших людей, які знаходяться поруч та повідомити про це службу порятунку за телефоном 101 чи правоохоронні органи за телефоном 102.

Також рятувальники розповіли громадянам про необхідність дотримання заходів пожежної безпеки в побуті, як діяти якщо пожежа застала вас у приміщенні та як не допускати загорань у власних оселях. А для кращого засвоєння кожному надавали інформаційні листівки з усією необхідною інформацією.

Роз’яснювальна робота на територій міста проводиться постійно адже безпека громадян для рятувальників завжди стоїть на першому місці, а вміння у громадян діяти правильно при небезпеці, зазначають рятувальники, може зберегти не тільки їх життя, а й життя оточуючих.

Рятувальники знов визволили цуценя з колодязю

27 січня о 13.50 на пункт зв’язку 44-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від громадянки про те, що в каналізаційний колодязь, який розташований біля музичній школи по вул. Г.Середи, повторно провалилося мале цуценя.

рятувальники продовжують роботу з населенням - изображение 4

Прибувши на місце виклику, рятувальники 4-го караулу за допомогою дробини спустилися в колодязь та витягнули цуценя на поверхню. Будь яких ушкоджень тварина не отримала.

Рятувальники продовжують агітаційні заходи з пожежної безпеки в побуті

Щоб вкотре нагадати громадянам правила пожежної безпеки в побуті 31 січня співробітники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області продовжили агітаційні заходи серед мешканців багатоквартирних житлових будинків по вул. Затишна. Під час розмови рятувальники застерегли людей не допускати порушень правил пожежної безпеки, не використовувати несправні та не сертифіковані нагрівальні прилади,  не залишати без догляду малих дітей. Пояснили, що переважна кількість пожеж виникає в побуті, через халатне ставлення громадянами до вимог пожежної безпеки, тож аби запобігти пожежам в приватному житловому секторі необхідно не нехтувати цими правилами, а в разі пожежі одразу телефонувати до служби порятунку за номером 101.

рятувальники продовжують роботу з населенням - изображение 5

Також при спілкуванні рятувальники нагадали про небезпеку виходу на тонку кригу та пояснили, як необхідно діяти якщо людина провалилася під лід. По завершенню розмови кожному було вручено агітаційну листівку з основними правилами пожежної безпеки в приватному житловому секторі.

Подібні заходи, зазначають фахівці ДСНС, вони проводять постійно на всій території міста, адже безпека громадян для них одно з пріоритетних завдань, а коли людина знає як діяти під час пожежі вона може врятуватися сама та врятувати життя оточуючих.

Зі інформацією Покровського МВ ГУ ДСНС

України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити