Рятувальники провели екскурсію для школярів

Рятувальники провели екскурсію для школярів

Традиційно під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності учні навчальних закладів відвідують пожежно-рятувальний підрозділ міста Орджонікідзе. Так 21 квітня до рятувальників з 44 державної пожежно-рятувальної частини завітали на екскурсію учні 7-х класів середньої загальноосвітньої школи №6. На початку екскурсії вогнеборці ознайомили дітей з приміщеннями пожежної частини та з наявною технікою, яка при необхідності повинна дуже швидко виїхати на місце пожежі і завжди знаходяться у стані повної готовності.

Під час показу пожежних автомобілів дітям, розповіли з чого вони складаються, як вони працюють під час пожежі. Показали, як використовують пожежний рукав, дали приміряти бойовий одяг та дозволили посидіти за кермом пожежного автомобіля.

Біля інформаційного стенду розповіли про пожежі та про основні причини їх виникнення, які останнім часом виникали на території міста. Нагадали, як необхідно діяти у разі загрози або виникненні пожежі чи будь-якої надзвичайної ситуації, при знаходженні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Попередили, що у разі небезпеки головне не панікувати, а одразу телефонувати за номером 101.

По завершенню зустрічі усі із задоволенням фотографувалися біля пожежного автомобіля, діти цього дня отримали багато позитивних вражень та були в захваті від побаченого і почутого. А також пообіцяли, що обов’язково розкажуть своїм друзям про екскурсію та про всі паради, яки вони отримали від рятівників.

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 1

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 2

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 3

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 4

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 5

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 6

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 7

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 8

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 9

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 10

рятувальники провели екскурсію для школярів - изображение 11

Залишити коментар

Відправити