Рятувальники провели роз’яснювальний захід з вихованцями дитячого навчального закладу

Рятувальники провели роз’яснювальний захід з вихованцями дитячого навчального закладу

19 травня співробітники Орджонікідзевського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області зустрілися з вихованцями дитячого навчального закладу №23 "Попелюшка" та провели для них інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання заходів безпечної життєдіяльності. Захід проходив в рамках проведення тижня БЖД, головною метою якого було роз’яснити та навчити малюків елементарним правилам безпечної поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру та заходам по їх попередженню.

Рятувальники в ігровій формі роз’яснили дітям правила безпеки вдома, на вулиці та під час відпочинку на природі, розглянули та обсудили з малюками ситуації, коли вогонь може бути другом, а коли ворогом, розповіли перші дії у випадку виникнення пожежі, нагадали за яким номером потрібно викликати службу порятунку.

З вихователями дошкільного закладу також було проведено роз’яснювальну роботу, під час якої фахівці ДСНС роз’яснили важливість навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях. Додатково персоналу дитячого садку було нагадано правильні дії при роботі з вогнегасником та надано необхідну організаційно-методичну і практичну допомогу в питаннях цивільного захисту, дотриманні пожежної та техногенної безпеки в закладі.

Як зазначили рятувальники, в основі дитячих пустощів із вогнем лежить безмежна допитливість та бажання пізнати навколишній світ, а відсутність догляду з боку дорослих та невмілі дії малечі в екстремальних ситуаціях є першопричинами сумних і трагічних наслідків.

Орджонікідзевський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити