Рятувальники та волонтери навчають дачників вимогам пожежної безпеки

Рятувальники та волонтери навчають дачників вимогам пожежної безпеки

З метою попередження пожеж у природних екосистемах, недопущення спалювання сухої рослинності поблизу житлових будинків та інших споруд 10 травня співробітники Орджонікідзевського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з волонтерами служби порятунку 101 провели черговий роз’яснювальний захід в садовому товаристві "Мічурінець".

Під час заходу учасники рейдової групи нагадували людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання на своїх присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Особливо наголошували про необхідність суворого дотримання правил безпеки під час перебуванні на природі, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків. Крім того, попереджали про заборону самовільного випалювання рослинності або її залишків та роздавали людям застережливі листівки з правилами пожежної безпеки в природних екосистемах.

Як зазначають рятувальники, щороку пожежі у природних екосистемах завдають великої як матеріальної, так і екологічної шкоди, тому профілактичні заходи щодо попередження таких пожеж є важливим напрямком їх роботи, а співпраця в цьому питанні з волонтерами дає змогу продуктивніше попереджати виникнення пожеж та охопити більшу кількість населення.

Орджонікідзевський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити