Рятувальники та волонтери продовжують проводити заходи з запобігання пожеж

Рятувальники та волонтери продовжують проводити заходи з запобігання пожеж

З настанням теплої погоди переважна більшість пожеж виникає у природних екосистемах, які в свою чергу шкодять довкіллю. Основними причинами виникнення таких пожеж є необережне поводження з вогнем самими громадянами при спалюванні сміття, сухої рослинності або недбало кинутого недопалку чи не загашеного багаття. У більшості випадків люди навіть і не замислюються, яка небезпека їх чекає через звичайну людську недбалість.

рятувальники та волонтери продовжують проводити заходи з запобігання пожеж - изображение 1

Так, з метою недопущення таких пожеж, 13 травня співробітники Орджонікідзевського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з волонтерами служби порятунку 101 провели чергове відпрацювання приватного житлового сектору по тим вулицям де найчастіше, останнім часом, виникали пожежі.

рятувальники та волонтери продовжують проводити заходи з запобігання пожеж - изображение 2

Під час заходу учасники рейдової групи спілкуючись із громадянами нагадали їм про небезпеку неконтрольованого вогню та розповіли послідовність дій у разі виявлення пожежі чи будь-якої небезпечної ситуації. Роз’яснили алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та вручили кожному попереджувальні листівки з вимогами пожежної безпеки в різних надзвичайних ситуаціях.

рятувальники та волонтери продовжують проводити заходи з запобігання пожеж - изображение 3

В ході спілкування фахівці ДСНС впевнились, що переважна кількість населення постійно дотримується заходів безпеки та свідомо ставляться до власної безпеки, а проведення з ними агітаційно-роз’яснювальної роботи ніколи не буде зайвим, зізнаються люди. Також рятівники зазначили, що й надалі будуть проводити такі заходи спільно з волонтерами адже це дасть змогу нагадати більшій кількості населення про те, що пожежу простіше попередити, ніж ліквідувати її наслідки.

Орджонікідзевський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити