«Щедрий вечір, добрий вечір, рідне місто, мати – Україно!» (ФОТО, ВИДЕО)

«Щедрий вечір, добрий вечір, рідне місто, мати – Україно!» (ФОТО, ВИДЕО)

Традиційний святковий концерт під такою назвою пройшов 13 січня в Будинку творчості дітей та юнацтва. Кращі виконавці та творчі колективи міста зібралися під одним дахом, щоб привітати земляків з Новим роком, Різдвом Христовим, та подарувати дві години справжньої творчості. Музика, пісні, танці, театральне мистецтво та віковічні українські народні традиції поєдналися у яскравому та захоплюючому видовищі.

Всіх, хто зібрався цього святкового дня у теплому, затишному та гостинному залі Будинку творчості, з Різдвом Христовим привітав благочинний Покровського благочиння, настоятель храму Іоанна Златоуста отець Володимир. А вихованці недільної школи при храмі подарували глядачам чудову різдвяну казку з простою, але важливою мораллю.

«щедрий вечір, добрий вечір, рідне місто, мати – україно!» (фото, видео) - изображение 1

Смотреть все фото (66 шт.) - Facebook

Три творчі колективи розіграли на сцені власні варіанти традиційного українського обрядового дійства – водіння Кози. Це театральній колектив "Сюрприз" Дитячої школи мистецтв, група "Gold Voice" Будинку творчості та вихованці Дитячої музичної школи. Причому, незважаючи на подібність сюжетів, кожна вистава була цікава та унікальна, сповнена колядками, щедрівками, піснями та дотепними жартами.

Віртуозною грою на своїх музичних інструментах вкотре відзначилися скрипалі молодших та середніх класів Дитячої школи мистецтв, а також піаністка Олександра Петрюк.

«щедрий вечір, добрий вечір, рідне місто, мати – україно!» (фото, видео) - изображение 2

Справжнє новорічне танцювальне шоу створили перед очами захоплених глядачів вихованці хореографічного колективу "Gold Way Dance" Дитячої школи мистецтв. Динамічним та веселим святковим танцем  порадував бально-спортивноий клуб "Феєрія".

Народні та сучасні, обрядові та святкові пісні звучали зі сцени у виконанні талановитих вокалістів та співочих колективів нашого міста: вокальної групи "Каприз" Будинку творчості, учнів та педагогів середньої школи №6, Аристарха Черенкова, Анастасії Прядко та Вікторії Мамонової, вокального ансамблю "Любавичі" Культурно-розважального центру Покровського ГЗК. А глядачі гаряче підтримували артистів, які щедро дарували їм справжній святковий настрій.

Ось таким цікавим та насиченим видався цього року концерт "Щедрий вечір, добрий вечір, рідне місто, мати – Україно!", що став гідним завершенням новорічних свят у нашому місті.

Євген Січкаренко

Залишити коментар

Відправити