Щодо ситуації на Дніпропетровщині

Щодо ситуації на Дніпропетровщині

Прориву ворожих військ на територію області не відбулося. Постраждалих чи жертв серед цивільного населення немає. Жодної спроби теракту або диверсії. Всі об’єкти критичної інфраструктури в області залишаються під посиленою охороною, атаці протягом ночі не піддався жоден. Про це сьогодні під час брифінгу сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Вчора було запроваджено комендантську годину, порушень нині не зафіксовано. Дякую мешканцям області за те, що з розумінням ставитеся до ситуації.

В області розгорнуто блокпости на всіх напрямках, але їхню кількість зі розумілих причин ми не розголошуємо.

Всі системи життєзабезпечення області працюють в штатному режимі: електроенергія, тепло, газ, водопостачання – все без перебоїв.

До Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня ім. І.І. Мечникова з Донеччини доправили 7 поранених військовиків. Їм надано висококваліфіковану допомогу, запаси крові є. Але я звертаюся до мешканців області з проханням ставати донорами. Це може врятувати не одне життя.

Всі дороги в області нині проїзні.

Всі аптеки, магазини тощо нині працюють і мають працювати надалі безперебійно. Я звертаюся до представників малого та середнього бізнесу з проханням забезпечувати потрібну кількість товарів, щоб люди не відчували незручностей і могли придбати все необхідне.

Ситуація спокійна, контролюється органами влади, військовиками, правоохоронцями. До лав ТРО записується дедалі більше людей.

Ще раз закликаю жителів Дніпропетровщини довіряти лише офіційній інформації. Мережею нині шириться численна кількість фейків – будь ласка, не піддавайтеся на провокації, зберігайте спокій і тримайте холодним розум.

Дніпропетровщина не здається. Ми вдома, ми на своїй землі, яку ніхто не віддасть окупанту», - повідомив очільник ДОР Микола Лукашук.

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити