СФОРМОВАНО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

СФОРМОВАНО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Вчора у міськвиконкомі відбулися установчі збори Громадської ради, у яких взяли участь представники громадських організацій, профспілкових комітетів, релігійних конфесій міста. Головним до розгляду було висунуто питання формування нового складу ради. У зв’язку з карантинними обмеженнями збори проходили за скороченою процедурою.

Як було зазначено, 29 громадських об’єднань виявили бажання працювати у складі Громадської ради, це представники інститутів громадянського суспільства, що були присутні на зібранні. Зокрема, рада буде складатися з профспілкових комітетів підприємств та організацій міста, релігійних конфесій, громадських організацій «Крила життя», «Незламний козацький дух», «Пліч-о-пліч», «Козацька варта Батьківщини», «НОВЕ МІСТО-УКРАЇНА», клубу «Аякс», «Спарта -2008», «Майдан м.Покров», ветеранів Афганістану, АТО, Чорнобильського руху, спілки підприємців, ради ветеранів, об’єднань «Яворина», «Берегиня», ОСББ «Центральна Перлина», «Гірник», «Шатохіна 9», БФ «Вікторія», газет «Козацька вежа» та «Нове місто + ТВ», школи бально-спортивного танцю «Грація».

сформовано новий склад громадської ради - зображення 1

Було визначено регламент роботи, відкритим голосуванням сформовано склад ради. Головою одноголосно обрано волонтера, члена організації «Пліч-о-пліч», організатора соціального проекту «Спортивні бабусі» Ольгу Ревт. Підтримали присутні і кандидатури заступників – Людмили Кухтіної та Олега Колпакчі, секретаря – Людмили Носевич.

Вже незабаром оновлена рада збереться на своє перше засідання.

Нагадаємо, Громадську раду, як дорадчий орган при виконкомі міської ради, вперше було сформовано у Покрові в 2016 році. За цей час вона брала активну участь у житті міста, виступаючи ініціаторами важливих проектів та ініціатив.

сформовано новий склад громадської ради - зображення 2

Залишити коментар

Відправити