Шановні металурги та працівники гірничодобувної промисловості! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем металурга та гірника!

Шановні металурги та працівники гірничодобувної промисловості! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем металурга та гірника!

Ваша робота – важлива основа державної економіки. Металургія – була і є локомотивом економічного росту України, забезпечуючи чверть промислового виробництва та третину національного експорту.

Зараз важливо зберегти престиж професії та забезпечити гідну соціальну підтримку металургів та гірників.  Адже головне багатство галузі – люди. Металург – це особливе покликання, сплав мужності, витримки та сили духу. Розпечений метал гнеться тільки в твердих руках, а кращі ідеї втілюються завдяки вашій мужності.

Дякую за вашу нелегку працю та вірність професії! Особлива вдячність виробничим династіям, які упродовж десятиліть зберігають та примножують кращі традиції на металургійних підприємствах України.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, душевної рівноваги, добробуту вашим сім’ям, затишку дому та натхнення серцю для нових звершень. Нехай залізне терпіння допоможе подолати усі життєві труднощі.

Нехай життя принесе якомога більше нагород за вашу працю на благо та розвиток нашої Батьківщини!

Пишаємося Вами! Зі святом!

З глибокою повагою Олександра Сотула,
керівник  Нікопольської міської організації ВО «Батьківщина»,
заступник голови Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина»

Залишити коментар

Відправити