СИГНАЛИ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ У ВОЄННИЙ ЧАС ТА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ

СИГНАЛИ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ У ВОЄННИЙ ЧАС ТА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ

Сигнал «УВАГА ВСІМ» передається перед екстреним повідомленням. Подається включенням сирен, гудками підприємств, транспорту та інших засобів з метою привернення уваги населення.

Скільки часу триває подача сигналу «Увага всім!»

Загальна тривалість звучання попереджувального сигналу (сирен, гудків тощо) може становити від двох до п’яти хвилин.

Після попереджувального звукового сигналу громадянам мають надати інформацію про надзвичайну ситуацію (де і що трапилося) через:

• інтернет-ресурси (офіційні сайти, соціальні мережі);

• телекомунікаційні мережі загального користування (телефонний зв’язок, текстові повідомлення).

Сигнал «Повітряна тривога» подається для всього населення, яке попереджається про небезпеку ураження противником даного району.

При сигналі «Повітряна тривога» об’єкти припиняють роботу, все населення укривається в захисних спорудах та підвальних приміщеннях, пристосованих для укриття. Працівники і службовці припиняють роботу відповідно до інструкції і вказівок адміністрації.

Сигнал може застати у будь-якому місці і у будь-який час. В усіх випадках необхідно діяти швидко, але спокійно, впевнено, без паніки. Суворо дотримуватися правил поведінки, вказівок органів цивільного захисту.

Сигнал «Відбій повітряної тривоги» передається за допомогою інтернет-ресурсів (офіційні сайти, соціальні мережі) та телекомунікаційні мережі загального користування (телефонний зв’язок, текстові повідомлення). За цим сигналом населення залишає захисні споруди і повертається на свої робочі місця і в житла.

Зокрема, звертаємо увагу мешканців району, що при воєнному стані сигналів навчального характеру не має!

Офіційний сайт Покровської міської ради
Залишити коментар

Відправити