Ситуація на Дніпропетровщині: висадки диверсійних груп немає, проявів мародерства – також

Ситуація на Дніпропетровщині: висадки диверсійних груп немає, проявів мародерства – також

На 9 годину ранку ситуація на Дніпропетровщині – стабільна та контрольована. Інформація про можливу висадку диверсійних груп у Дніпрі та Кривому Розі не підтвердилась. Випадків мародерства – немає. Усі служби продовжують працювати у посиленому режимі. Про це під час брифінгу повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника Ради оборони Дніпропетровщини Микола Лукашук.

«Вчора вночі надійшла інформація про те, що у Дніпрі та Кривому Розі планується висадка ворожих груп. За повідомленнями, вони збиралися підірвати Південний міст в обласному центрі. Усі силові структури були підняті по тривозі та оперативно відпрацювали інформацію. На щастя, вона не підтвердилась», – сказав Микола Лукашук. 

ситуація на дніпропетровщині: висадки диверсійних груп немає, проявів мародерства – також - зображення 1

У Дніпрі та Кривому Розі затримали кількох людей, які наносили спеціальні мітки для наведення ворожих ракет. Усі такі позначки оперативно відпрацьовуються та знищуються. 

«Звертаємося до мешканців області – якщо ви побачили відмітки у вигляді намальованих фарбою хрестів чи зі спеціальними gps-маяками, негайно накривайте їх чимось. Та терміново повідомляйте про це СБУ, поліцію, міську раду або комунальні служби», – наголосив голова Дніпропетровської обласної ради.

Повідомляти про мітки можна і на спеціальний бот, який створила Кіберполіція. У Telegram – @ukraine_avanger_bot.  Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps.

Жоден солдат російської армії не перетнув кордони Дніпропетровщини. Постраждалих серед мешканців області немає.

«Поліція Дніпропетровщини на 100% забезпечує порядок в області. Не зафіксовано жодного випадку мародерства. Як і грабежів, розбоїв, бандитизму. Закликаємо зберігати спокій та не реагувати на фейки. Бути пильними, згуртованими та самоорганізованими», – сказав заступник начальника ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

ситуація на дніпропетровщині: висадки диверсійних груп немає, проявів мародерства – також - зображення 2

Усі служби продовжують працювати у штатному режимі. Перебоїв з водопостачанням, теплопостачанням, електроенергією не було і немає. Об’єкти критичної інфраструктури під посиленою охороною.

«Органи прокуратури злагоджено працюють з правоохоронцями, Нацполіцією, СБУ. Кожен факт вноситься до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Станом на сьогодні кримінальних проваджень небагато», – сказав керівник Дніпропетровської обласної прокуратури Сергій Біжко. 

ситуація на дніпропетровщині: висадки диверсійних груп немає, проявів мародерства – також - зображення 3

Мешканців області закликають читати офіційні джерела інформації та не піддаватися на провокації. 

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити