Спрощено процедуру реєстрації новонароджених

Спрощено процедуру реєстрації новонароджених

Днями батькам двох немовлят – Микитки Дмитришина та Єви Музичинко, свідоцтва про народження вручили прямо у пологовому відділенні Центральної міської лікарні.

Орджонікідзе долучилося до реалізації пілотного проекту Мінюсту, відтепер свідоцтво про народження дитини можна буде отримати не лише у РАЦСі. Про це розповіла начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Орджонікідзевського міського управління юстиції – Алла Гольденберг, урочисто вручаючи батькам перші дитячі документи. Привітання і подарунки отримали родини і від головного лікаря Анатолія Шкіля.

Суть нововведення полягає у полегшенні процедури реєстрації новонароджених. Віднині у пологовому відділенні двічі на тиждень (четвер, п’ятниця) з 10 до 12 години чергуватиме фахівець відділу ДРАЦСу, котрий здійснюватиме прийом документів, необхідних для реєстрації дитини, та безпосередньо видачу свідоцтв про народження. Таким чином мами зможуть зекономити час і отримати необхідні документи ще до виписки з лікарні.

Якщо ж батьки не визначилися з іменем, то зможуть зареєструвати малюка за звичною процедурою, подавши заяву про реєстрацію до відділу державної реєстрації актів цивільного стану впродовж місяця від дня народження.

За матеріалами прес-служби міського голови.

Залишити коментар

Відправити