Свято весни для усіх

Свято весни для усіх

Початок весни дихає особливою передсвятковою атмосферою, сповненою надії, теплої уваги та ніжних почуттів до прекрасної половини людства. Аби святковий настрій завітав не лише до мам і бабусь, огорнутих увагою рідних, потурбувалися у міському територіальному центрі з обслуговування одиноких та непрацездатних.

Напередодні 8-го Березня там відбувся святковий концерт, який подарував літнім жінкам багато радості та гарного настрою. Крім найкращих привітань від директора установи Наталії Даниленко, звучали теплі слова від бажаних гостей.

свято весни для усіх - изображение 1

Не залишили без уваги стареньких вихованці дитячого садочка № 18, подарувавши танцювально-хореографічні композиції. А заступник голови міської організації ветеранів Афганістану Олександр Грінер порадував бабусь цілою концертною програмою, виконавши під гітару улюблені композиції.

свято весни для усіх - изображение 2

Було чим здивувати гостей і самим підопічним терцентру, котрі вийшли на сцену у складі ансамблю "Джерело" та презентували нову гумористичну виставу. Сивочолих жінок тут не лише заново вчать радіти життю, а й допомагати тим, кому ще гірше. Цього разу вони своїми руками виготовили святкові листівки і через соціальних працівників передали їх підопічним відділу соціальної допомоги вдома – самотнім жінкам, котрі вже не здатні покидати стіни дому.

свято весни для усіх - изображение 3

А завершився святковий захід традиційним солодким столом, який допомогли організувати друзі соціальної установи, серед яких депутати міськради та приватні підприємці міста.

Прес-служба міського голови.

Залишити коментар

Відправити