Тисяча донорів, резервні списки та загальна ситуація щодо медичного забезпечення області

Тисяча донорів, резервні списки та загальна ситуація щодо медичного забезпечення області

Наразі на Дніпропетровщині медичні заклади забезпечені всім необхідним: перев’зувальний матеріал, кисень, препарати — все є в достатній кількості. Лікарні регіону працюють в посиленому режимі. Аптеки області також забезпечені необхідним.

«Ми бачимо приклад згуртованості нації. Вчора до кроводачі долучилась 935 мешканців Дніпропетровщини. Донорами ставали у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, Кам’янському. Сьогодні від ранку ми також маємо черги із небайдужих людей, які хочуть здати кров. Повідомляємо, що нині в регіоні створено резервний запас по всім групам крові позитивного резусу. Ми складаємо переліки резервних донорів, до яких звертатимемося за потреби. Аби записатись, звертайтесь за номером 749-63-79», — розповіла гендиректорка Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

Здати кров в регіоні можна за адресами:

  • КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» (м. Дніпро, пр. Б.Хмельницького, 17)
  • КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» структурний підрозділ Кам’янсього (м. Кам’янське, вул. Інститутська,6)
  • КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» структурний підрозділ Нікополя (м. Нікополь, пр. Трубників, 56, корп.2)
  • КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» структурний підрозділ Кривого Рогу (м. Кривий Ріг, вул. Медична, 12)
  • КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР (м. Дніпро, вул. Ближня, 31)
  • КРН «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» ДМР (м. Дніпро, вул. Антоновича, 65)
  • ДЗ «Спеціалізована багатопроільна лікарня №1 МОЗ України» (м. Дніпро, вул. Титова, 39).

Нагадаємо, що Кабмін з 25 лютого призупинив експорт препаратів крові на 30 днів. Вся кров, яку здають донори, буде використовуватися виключно в Україні та тільки для порятунку бійців української армії і мирного населення.

 

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити