У міській лікарні Покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги

У міській лікарні Покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги

У Покровській міський лікарні планують створити сучасне відділення екстреної медичної допомоги. Це буде приймальне відділення нового покоління, «нашпиговане» необхідним обладнанням. Все – відповідно до сучасних стандартів у медицині. Проєкт майбутнього відділення презентували під час робочої поїздки голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка до міста Покров.

«Загалом запланували створити в опорних лікарнях області 13 таких відділень – відповідно до програми Президента України «Велике будівництво». Їх облаштують за єдиним стандартом. Все – аби пацієнти отримували екстрену медичну допомогу на якісно новому рівні, – зазначив голова  Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Перше приймальне відділення нового формату плануємо облаштувати у Покрові – на базі центральної міської лікарні. Обласним коштом підготували проєкт. Зараз проходить тендер на визначення підрядника».

Центральну міську лікарню у Покрові збудували 40 років тому. З тих пір – жодного капремонту.

Проєктом передбачили осучаснення приймального відділення ззовні та всередині. Замінять вікна, двері, комунікації, утеплять стіни.

Там планують облаштувати оглядові приміщення, палати для тимчасового перебування пацієнтів, діагностичний блок та невеличку операційну з гіпсувальною кімнатою. Для важких пацієнтів – реанімацію. У ній ліжка оснастять спеціальними моніторами для контролю основних життєвих показників.

За необхідності пацієнти зможуть пройти рентген- та УЗД-діагностику, зробити комп’ютерну томографію та електрокардіограму.

«Саме у приймальному відділенні медики оцінюють стан пацієнта, приймають рішення щодо невідкладних та подальших дій. Тому дуже важливо, аби тут було необхідне обладнання для надання екстреної допомоги та діагностики. А ще – кваліфікований персонал. Плануємо організувати навчання для лікарів, аби вони опанували нові методи діагностики», – сказав директор лікарні Анатолій Шкіль.

Загалом в опорних лікарнях по всій Україні планують створити за єдиним стандартом 212 сучасних відділень екстреної медичної допомоги. Із них 13 – на Дніпропетровщині.

у міській лікарні покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги - зображення 1

у міській лікарні покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги - зображення 2

у міській лікарні покрова планують облаштувати сучасне відділення екстреної меддопомоги - зображення 3

Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Залишити коментар

Відправити