У приміщенні міськради з’явився куточок буккросингу

У приміщенні міськради з’явився куточок буккросингу

Обмінятися книжками, заохочуючи інших до літературної мандрівки, тепер зможуть як працівники, так і відвідувачі установи. Понад ста примірників книжок розмістили на полицях, виготовлених у формі англійських літер, перейнявши ідею у ДніпроОДА.

Вільний рух книг, як ідея обміну цікавими думками, найкращий шлях до популяризації читання, зазначив міський голова Олександр Шаповал. Наповнити полиці книжками допомогла команда губернатора Валентина Резніченка, передавши сто книжок, і класику, і сучасні видання.

у приміщенні міськради з’явився куточок буккросингу - изображение 1

Відтепер ці полиці "житимуть" за законами буккросингу: стираючи часові кордони, мандруючи літературним простором. Наскільки пошириться своєрідний книжковий клуб, залежатиме від читачів, хто візьме з полиці книгу і поставить взамін іншу.

Про те, що вони постійно оновлюватимуться примірниками, говорять як спеціалісти виконкому, так і містяни, котрі з першого дня оцінили подібне нововведення, прийнявши сучасний культурний формат. На їхню думку, це найкращий спосіб відродити читання саме книжкове, відчуваючи особливу енергетику паперового видання.

Перші книги вже "відправилися" у подорож, їхнє місце зайняли інші, які зможе взяти кожен бажаючий.

Прес-служба міського голови.

у приміщенні міськради з’явився куточок буккросингу - изображение 2

Залишити коментар

Відправити