Українці зможуть отримати сповіщення про свої судові справи в Opendatabot

Українці зможуть отримати сповіщення про свої судові справи в Opendatabot

Українці зможуть отримати сповіщення в Opendatabot про те, що вони є фігурантами судової справи.

"Існує безліч причин, через які людина може не знати про те, що вона є фігурантом судової справи. Найчастіші причини в моїй практиці: суд не відправив повістку, вказана адреса не була вірною, отримувач не проживав за вказаною адресою або поштар віддав повістку іншій людині", - коментує Анастасія Шуберт, керівник юридичного відділу Оланс Груп.

"Раніше була єдина можливість відстежувати ваші судові засідання - самостійно контролювати, чи призначена справа і на коли, а також відстежувати її перенесення.

українці зможуть отримати сповіщення про свої судові справи в opendatabot - изображение 1

Звичайно, контролювати може лише та сторона, яка вже знає про судову справу. Тобто це або позивач, або людина, яка належним чином отримала повістку. Але я не уявляю, як людині, яка не знає про наявність відкритої судової справи, шукати там інформацію", - пояснює Анастасія Шуберт.

"По суті нова функція Opendatabot - це перша можливість дізнатися про судову справу, якщо вас про це не сповістили в офіційному порядку", - розповідає засновник сервісу Opendatabot Олексій Іванкін.

"За допомогою публічних даних нам вдалося об’єднати інформацію судового розкладу з іншими реєстрами. Відтепер, якщо ви підписалися на свою компанію чи ФОП і в судовому реєстрі з’явиться інформацію про судове засідання - ви отримаєте повідомлення", - додає Олексій Іванкін.

Для того щоб отримувати сповіщення про свої судові справи, необхідно додати Opendatabot в месенджері, ввести своє ПІБ або назву компанії та підписатися на оновлення. Як тільки в судовому розкладі з’явиться інформація про нове судове засідання, де ви є фігурантом, - ви отримаєте сповіщення.

Довідково: Opendatabot — сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів. Сервіс збирає інформацію з відкритих державних реєстрів та інших джерел і миттєво висилає повідомлення на месенджер Telegram,Facebook MessengerSkype або Viber.

Залишити коментар

Відправити