Українську поліцію похвалили за забезпечення законності під час виборів

Українську поліцію похвалили за забезпечення законності під час виборів

12 квітня Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков , провів зустріч з делегацією аналітичного центру "Атлантична Рада США" (Atlantic Council).Під час зустрічі обговорювалась роль поліції у забезпеченні демократичних виборів. Про це повідомляє
Департамент комунікації МВС України.

У заході взяли участь екс-посол США в Україні, директор Євразійського центру "Атлантична рада" Джон Хербст, екс-посол США в Україні, старший науковий співробітник Центру Сполученних Штатів і Європи, директор Ініціативи контролю за озброєнням і нерозповсюдженням зброї масового ураження в Інституті Брукінгса Стівен Пайфер, віце-президент з досліджень і політичних питань Інституту Чарлза Коука Уільм Ругер.

українську поліцію похвалили за забезпечення законності під час виборів - изображение 1

"Україна пройшла велике випробування під час першого туру виборів. Три місяці плідної роботи разом з громадянським суспільством та ЦВК привели до того, що були забезпечені прозорі, демократичні вибори. Попереду в нас ще одне випробовування – другий тур, до якого ми зараз готуємося і забезпечимо правопорядок", - сказав Арсен Аваков.

В свою чергу, екс-посол США в Україні, директор Євразійського центру "Атлантична рада" Джон Хербст високо оцінив роботу МВС:

українську поліцію похвалили за забезпечення законності під час виборів - изображение 2

"Міністерство внутрішніх справ України виконало велику роботу по забезпечення законності, правопорядку та демократичності першого туру. Я знаю, що ви обрали чітку позицію. І це відчується, як тут у Києві, так і у Вашингтоні. Це ваша персональна заслуга, що ви дотримуєтесь обраного шляху. Пропаганда Кремля намагається дискредитувати процес виборів в Україні. Вони не хочуть, щоб Україна була успішною, тому намагаються підірвати легітимність цих виборів. Те, як ви провели перший тур і, я подіваюсь, проведете другий, а також вибори восени – демонструє всьому світу, що у вас все вийде", - сказав Джон Хербст.

Залишити коментар

Відправити