Вибух у Григорівці, робота інфраструктур та комунікація з громадами: Микола Лукашук про ситуацію в області

Вибух у Григорівці, робота інфраструктур та комунікація з громадами: Микола Лукашук про ситуацію в області

Очільник обласної ради розповів, що станом на ранок 9 березня ситуація на Дніпропетровщині контрольована і спокійна. Ніч минула без надзвичайних ситуацій.

«Щодо вчорашнього випадку в селі Григорівка, де неподалік школи впав снаряд. З’ясувалося, що ворожу ракету, яку випустили з території Запорізької області, було збито українськими військовиками. Її уламок впав на стадіон і здетонував. Жертв немає. Тепер щодо того, як минула ця ніч: наразі жодного солдата російської армії на території нашої області немає. Як немає і постраждалих серед мешканців Дніпропетровщини або серед біженців з інших регіонів, які прибувають до нас», - розповів Микола Лукашук.

Транспорт, лікарні, магазини – все працює в штатному режимі. Криміногенна ситуація також цілком контрольована: вимоги коментданської години люди не порушують, випадки мародерства в регіоні - поодинокі й правоохоронці оперативно затримують злодіїв.

Очільник облради також додав: «Вчора ми провели нараду з очільниками депутатських фракцій обласної ради. Комунікація з громадами налагоджена, в містах розгорнуто штаби оборони. На Дніпропетровщину нині їдуть українці з Харківщини, Донеччини. Ми всіх приймаємо, розселяємо, забезпечуємо їжею, предметами першої необхідності. Депутати допомагають з продуктами, ліками та житлом. Ми трималися, тримаємося і будемо триматися. Все буде Україна».

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити