Відбувся фінал фестивалю «Покров має таланти-2019» (ФОТО, ВІДЕО)

Відбувся фінал фестивалю «Покров має таланти-2019» (ФОТО, ВІДЕО)

24 серпня, у День Незалежності України, на площі ім. Івана Сірка пройшов фінальний концерт 3-го міського фестивалю "Покров має таланти". До уваги численних глядачів були представлені 10 різноманітних виступів наших талановитих земляків.

Перший, відбірковий тур фестивалю відбувся 15 червня (докладніше – за посиланням: http://novemisto.info/proshel-otborochnyj-tur-festivalya-pokrov-maye-talanti-foto-video/). В ньому взяли участь понад 20 виконавців та творчих колективів міста. З їх числа журі обрало 10 фіналістів, які отримали можливість позмагатись за звання найталановитішого мешканця Покрова.

відбувся фінал фестивалю «покров має таланти-2019» (фото, відео) - изображение 1

Серед фіналістів – представники різних поколінь артистів нашого міста, від юних вихованців творчих осередків до сивочолих ветеранів сцени. Більшість учасників представили вокальні номери, але піднімалися на сцену і поети, і музиканти, і спортсмени.

відбувся фінал фестивалю «покров має таланти-2019» (фото, відео) - изображение 2

Відкрив концерт юний Даніїл Паніщев з патріотичним віршем "В моїй Україні ніхто не стріляє". Колектив художньої самодіяльності управляючої компанії "Універсал-Сервіс ЛТД" заспівав українську народну пісню "Ой у вишневому саду". Анатолій Калашник зворушливо виконав ліричну пісню "Ніч яка місячна". Динамічний номер, у якому поєдналися танець та гімнастичні вправи, представили учасниці колективу "Спорт-Денс" з ДЮСШ ім. Д.Дідіка.

відбувся фінал фестивалю «покров має таланти-2019» (фото, відео) - изображение 3

Цікаве виконання вокальної композиції "Країна мрій" продемонструвала Анжеліка Сичевська. Ярослав Сидоренко запам’ятався майстерною грою на саксофоні. Життєстверджуючий вірш під промовистою назвою "Надо жить" продекламувала Надія Грінь. Під запальну пісню "Тиха вода" у виконанні Володимира Бродіна деякі глядачі почали танцювати. "Людина-оркестр" Олег Шевчук вправно грав одночасно на двох музичних інструментах. А завершив фінальний концерт Ярослав Зорін з піснею "Тону".

Глядачі активно підтримували артистів, проводжали їх оплесками після кожного номеру. Але на цьому участь глядачів та інших небайдужих до культурного життя міста мешканців у фестивалі не завершується. Адже обирати переможця третього сезону "Покров має таланти" будуть саме жителі Покрова через онлайн-голосуванні на офіційному сайті міської ради. Якщо ж ви не побували на фіналі фестивалю та не бачили виступів учасників – сподіваємося, наше повне відео з усіма номерами фіналістів допоможе вам зробити свій вибір.

відбувся фінал фестивалю «покров має таланти-2019» (фото, відео) - изображение 4

Також після завершення концертної програми на площі відбулася святкова дискотека для дітей та дорослих.

Євген Січкаренко
Фото і відео автора

Залишити коментар

Відправити