Юлія Тимошенко: Мінімальна пенсія має бути 3094 грн

Юлія Тимошенко: Мінімальна пенсія має бути 3094 грн

"Батьківщина" наполягає на внесенні змін до Державного бюджету на 2020 рік, за якими мінімальна пенсія буде не нижче прожиткового рівня, тобто не менше 3094 грн.

Про це Юлія Тимошенко наголосила в прямому ефірі на телеканалі NewsOne.

За її словами, "Батьківщина" ретельно вивчила поданий до парламенту проєкт бюджету на 2020 рік: "У ньому не передбачено реального суттєвого підвищення пенсій".

Як нагадала політик, в Україні існує закон, що встановлює на рік мінімальний прожитковий рівень. Він формується на базі конкретних витрат людей, і нижче цього рівня, за європейським конвенціям, платити не можна.

Натомість сьогодні, коли українцям платять 1500 грн, 1600 грн, це означає, що влада порушує фундаментальні права людей і міжнародного права, переконана Юлія Тимошенко: "Це, по суті, намірене вбивство людей, адже на цю суму неможливо прожити".

Саме тому "Батьківщина" внесла до другого читання пропозицію і за неї проголосував весь зал, щоб повернути норму, за якою пенсія не може бути нижче прожиткового мінімуму.

Збільшити розмір пенсій, зауважила Юлія Тимошенко, можна завдяки зниженню податкового тягаря, зміни бази оподаткування, а також закону про деофшоризацію.

Джерело: Офіційний сайт ВО "Батьківщина"

Залишити коментар

Відправити