Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Зухвало й антиконституційно протягнутий закон про розпродаж землі – це злочин проти України. З його допомогою влада хоче позбавити нинішнє й наступні покоління українців права не тільки на свої чорноземи, а й на свою країну. Саме тому "Батьківщина" протидіяла й надалі буде цьому протидіяти.

Про це заявила Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами позачергового засідання Верховної Ради.

Лідер партії наголосила, що "Батьківщина" робитиме все можливе, аби зупинити рішення влади розпродати українські чорноземи на догоду іноземним спекулянтам.

"У нас є стратегія, як ми будемо повертати українську землю людям. Ми відсьогодні почнемо готувати звернення до Конституційного суду. Ми переконані, що базуючись на ключових документах України: Конституції, Декларації про державний суверенітет, ми доб’ємося в суді визнання цього закону неконституційним", – зауважила Юлія Тимошенко.

Команда "Батьківщини", зазначила політик, буде звертатися до НАЗК, аби довести і конфлікт інтересів під час ухвалення антинародного закону.

"Голова аграрного комітету керує п’ятдесятьма тисячами гектарів землі, а у відповідному міністерстві працюють представники великих корпоративних аграрних холдингів, які були зацікавлені у прийнятті цього документа. За закон голосували ті, хто має в своєму розпорядженні великі обсяги сільськогосподарської землі. Це не просто мародерство – це корупція найвищого рівня. Ми витягнемо усе це на світло і покажемо, як лобізм сьогодні руйнує інтереси кожного українця", – додала Юлія Тимошенко.

Голова "Батьківщини" наголосила, що партія докладе всіх зусиль, аби повернути людям їх землю та покарати всіх, хто був причетний до владної афери.

"Ми не тільки повернемо українську землю людям, а й притягнемо до відповідальності – не лише політичної, а й кримінальної – кожного, хто стояв за цією аферою, починаючи від президента Зеленського, керівника комітету, і закінчуючи кожним, хто до цього був причетний. Я переконана, що Україна переживе епідемію, кризу і цю зрадницьку, корупційну владу. Ми зможемо і обов’язково виправимо наше життя. І повернемо все, що в українців забрали за останні роки", – запевнила Юлія Тимошенко.

Джерело: Офіційний сайт ВО "Батьківщина"

Залишити коментар

Відправити