З нагородами та подарунками. Тай-боксери Покрова провели 2019 рік

З нагородами та подарунками. Тай-боксери Покрова провели 2019 рік

Рік, що минув, порадував численними перемогами наших спортсменів у всеукраїнських та міжнародних турнірах. Значний внесок у медальний врожай покровських атлетів зробили вихованці відділення таїландського боксу ДЮСШ ім. Дані Дідіка. Яскраві перемоги на Чемпіонатах і Кубках України, Чемпіонатах Світу і Європи в черговий раз підтвердили високий рівень наших бійців та їх тренерів.

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 1

Напередодні нового року на базі відділення пройшло вже традиційне спортивне свято, на якому були підбиті підсумки 2019 року та відзначено кращих спортсменів.

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 2

Численних глядачів очікувало справжнє спортивне дійство. Наймолодші вихованці провели товариські поєдинки. Особливо видовищно виглядали показові виступи титулованих бійців, які продемонстрували багатогранність технічного арсеналу муай-тай і красу цього виду єдиноборств.

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 3

Про досягнення спортсменів говорила директор школи Ірина Бакієва. У своєму виступі вона відзначила, що 2019 рік став надзвичайно успішним для наших тай-боксерів. Відразу троє з них у складі Збірної України взяли участь у Чемпіонаті світу, який пройшов у Туреччині. Як результат, покровчани Сергій Сємак і Олександр Суховільський вибороли "бронзові" медалі, а Микита Захарченко став чемпіоном світової першості.

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 4

Під бурхливі оплески Ірина Бакієва вручила хлопцям Кубки в номінації "Кращий спортсмен року". Кубок в номінації "Прорив року", який визначається за підсумками рейтингу кращих тренерів з неолімпійських дисциплін, заслужено отримав наставник бійців Ігор Мациборко. До речі, цього року Ігорю Михайловичу, який є Заслуженим тренером України, було присвоєну вищу кваліфікаційну категорію. Підвищив свою категорію також тренер відділення Олег Мовчан.

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 5

Ігор Мациборко подякував своїм підопічним за яскравий спортивний рік, відзначивши, що хлопці постійно рухаються вперед. На екрані глядачі могли побачити презентації спортивних звершень боксерів, які в 2019 році продемонстрували найбільший прогрес і високі результати. Крім вже згаданих Микити Захарченка, Сергія Сємака й Олександра Суховільського до цієї почесної категорії увійшли Чемпіон України Сергій Нанкевич, володар Кубку України і переможець "Кубку Чорного моря" Олександр Шаповал та призер Чемпіонату країни і Кубку "Чорного моря" Єгор Балихін.

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 6

Новорічного настрою усім додала не лише красуня ялинка, але й театралізована вистава та виступи вихованців відділення акробатики.

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 7

2019 рік дійсно став символом успіху і таланту покровських тай-боксерів. За цими перемогами стояли важка праця на тренуваннях, професіоналізм тренерів, майстерність і самовіддача в поєдинках. Тож бажаємо, щоб 2020 рік став для них не менш вдалим, приніс нові перемоги й досягнення, якими вони прославляють рідне місто!

з нагородами та подарунками. тай-боксери покрова провели 2019 рік - изображение 8

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити