Збір нагород продовжується. Чергові медалі акробатів і каратистів міської ДЮСШ

Збір нагород продовжується. Чергові медалі акробатів і каратистів міської ДЮСШ

Спортсмени міської дитячо-юнацької спортивної школи ім. Дані Дідіка продовжують збирати передноворічний "врожай" медалей на останніх турнірах 2019 року. Цими днями привід для гордості Покрову дали вихованці відділень акробатики та карате.

Акробатика. Львівське золото і срібло Чемпіонату України

Вже традиційно у грудні проводиться Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів, який приймає Львів. До міста Лева з'їжджаються найсильніші представники цього динамічного виду спорту з усієї країни. Конкуренція надзвичайно висока і змагатися тут непросто. Але наші акробати в черговий раз довели свій високий рівень.

збір нагород продовжується. чергові медалі акробатів і каратистів міської дюсш - изображение 1

Чемпіонками України стала жіноча трійка Анастасія Веселова — Валерія Дрок - Ілона Федюк. На цьому турнірі покровчанкам просто не було рівних. Тренером спортсменів є досвідчений наставник Наталія Токмань.

Дві срібні нагороди у скарбничку нашої команди принесли змішані пари Катерина Гужва — Артур Євтушенко, Орина Забутна — Спартак Заульський. Досить успішно дебютувала на цих змаганнях чоловіча пара Іван Селіванов - Богдан Тютюнник. У підсумку хлопці стали п'ятими, що є непоганим результатом для турніру такого рівня. До змагань наші пари готували тренери Ольга Образцова і Василиса Носик.

Вітаємо спортсменів та тренерів з яскравим і результативним закінченням спортивного року!

Каратисти успішно виступили на Всеукраїнському турнірі

Вихованці тренера Михайла Фролова взяли участь у всеукраїнському турнірі JKA WF з карате, який проходив 14-15 грудня у Запоріжжі.

збір нагород продовжується. чергові медалі акробатів і каратистів міської дюсш - изображение 2

Наші бійці гідно представили Покров на цих змаганнях, свідченням чого стало завоювання повного комплекту нагород.

збір нагород продовжується. чергові медалі акробатів і каратистів міської дюсш - изображение 3

Олена Проша виборола І місце в розділі "Богу будо" і ІІІ місце в "Куміте". Богдан Забутний став третім в "Куміте", "Ката" і "Богу будо". Євген Кошель у своєму активі має бронзу в "Куміте" і два срібла в "Ката" і "Богу будо". Олег Шикула завоював два срібла в "Ката" і "Богу будо". У Олександра Кирпи також ІІ місце в "Богу будо".

збір нагород продовжується. чергові медалі акробатів і каратистів міської дюсш - изображение 4

Прес-служба міського голови.

Залишити коментар

Відправити