Жителі Олексіївки розповіли Олександрі Сотулі про свої проблеми (ВІДЕО)

Жителі Олексіївки розповіли Олександрі Сотулі про свої проблеми (ВІДЕО)

11 липня у селі Олексіївка відбулася зустріч кандидата у народні депутати Олександри Сотули з мешканцями. Під час спілкування люди дізналися про програму кандидата, поділилися своїми проблемами та турботами.

Олексіївка – велике мальовниче село, що розкинулось на кілька кілометрів вздовж затоки Каховського водосховища. Через населений пункт проходить автомобільна траса з інтенсивним рухом та залізниця, неподалік знаходиться районний центр – місто Нікополь. У порівнянні з більш віддаленими селами людям тут живеться трішки легше, але своїх проблем вистачає.

Деякі з них можна було б легко вирішити на місцевому рівні. Зокрема, місцеві жителі поскаржилися на сухе дерево, що росте поруч зі школою та кожної миті може впасти на голову школярам та перехожим. Але попри численні звернення громадян, його досі не спиляли.

жителі олексіївки розповіли олександрі сотулі про свої проблеми (відео) - изображение 1

Інші питання потребують вирішення на більш високому рівні. Деякі мешканці занепокоєні станом мосту, що з’єднує дві частини села. Та й самі дороги, по яким постійно курсують важкі вантажівки, залишають бажати кращого.

Є проблеми і з медичним обслуговуванням, в Олексіївці, де живуть понад три тисячі мешканців, відсутня аптека, тож за ліками доводиться їздити до райцентру.

Олександра Сотула уважно вислухала мешканців, поділилася власним досвідом вирішення подібних проблем. Кандидат зауважила, що саме погана взаємодія між владою різних рівнів та громадянами уповільнює розв’язання багатьох гострих питань. Налагодити таку взаємодію, наділити громадян дієвими механізмами контролю над владою – це одне із основних завдань, які Олександра Федорівна ставить перед собою у Верховній Раді.

жителі олексіївки розповіли олександрі сотулі про свої проблеми (відео) - изображение 2

Кандидат наголосила, що до останнього часу не займалася політикою, не обіймала ніяких державних посад. Але незадоволення сучасним становищем у країні та прагнення зробити життя українців кращим спонукали її залишити підприємницьку діяльність та балотуватися у народні депутати від партії "Батьківщина". Адже саме ця політична сила та її лідер Юлія Тимошенко мають детальний, конкретний план розвитку України – "Новий курс".

жителі олексіївки розповіли олександрі сотулі про свої проблеми (відео) - изображение 3

Наприкінці зустрічі мешканці Олексіївки подякували Олександрі Сотулі та "Батьківщині" за корисні ініціативи, вже реалізовані у селі, та висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Залишити коментар

Відправити