Знайомтесь: кандидати у депутати Покровської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

Знайомтесь: кандидати у депутати Покровської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" йде до Покровської міської ради, щоб працювати для людей та рідного міста. Познайомтесь з виборчим списком та програмою дій партій, та залиште власні накази депутатам у коментарях!

Головні напрями роботи депутатів від «Батьківщини» у Покровській міській раді:

 • Жорсткий контроль над діяльністю місцевої влади. Скасування через міську раду та у судовому порядку незаконних рішень чиновників.
 • Максимальна прозорість у діяльності міської влади. Мешканці мають право знати, хто приймає рішення та відповідає за їх наслідки.
 • Забезпечення належної якості  комунальних послуг у відповідності до законів та державних норм.  Чиста вода, прибрані під’їзди, своєчасні якісні ремонти.
 • Залучення у співпраці з депутатами облради від «Батьківщини» коштів з обласного бюджету для завершення масштабних інфраструктурних проєктів. Реконструкція парків та вулиць міста має бути завершена, а його подальший розвиток неможливий без гідного фінансування.
 • Справедлива земельна та будівельна політика. Земельні ділянки повинні отримувати ті, хто має на них право, а не ті, хто пов’язаний бізнес-інтересами з міською владою. 
 • Стимулювання підприємницької активності у громаді. Наповнювати бюджет треба не через підвищення податків та витискання останніх соків з малих та великих підприємств, а завдяки спрощенню відкриття власного бізнеса, зменшенню податкового навантаження на новостворені підприємства, створенню сприятливого інвестиційного клімату.
 • Створення нових робочих місць та сприяння підвищенню заробітної платні на існуючих підприємствах. Мешканці Покрова мають право на гідну роботу та оплату праці на рідній землі.
 • Розвиток культури та туристичної привабливості міста. Використання історії, природних та техногенних пам’яток Покрова та його околиць для популяризації нашого міста за його межами та залучення додаткових інвестицій.
 • Соціальній захист широких верств населення.  Кожен мешканець громади має право бути почутим, а його проблема вирішена.
 • Збереження та модернізація Центральної міської лікарні. Члени громади мають право на гідне медичне обслуговування та повний спектр медичних послуг. Збережемо існуючі відділення та будем боротися за повернення закритих!
 • Забезпечення централізованого водопостачання на території Шолоховського старостинського округу. Комфортні умови життя повинні бути у всіх жителів громади, незалежно від того, де вони мешкають.
 • Недопущення закриття об’єктів соціальної інфраструктури. Ми одні з небагатьох боролися проти ліквідації шкіл в Олександрівці та на Чортомлику. З вашою підтримкою, ми не допустимо подібного у майбутньому!

Впиши власний пункт у нашу програму! Залиш наказ депутатам від «Батьківщини» на сайті «Нове місто+ТВ» ­– https://novemisto.info/
Звертайся до громадської приймальні за адресою: м. Покров, вул. Центральна, 49/1, 
телефон: +38 (067) 555-26-55, 
ел.пошта: stanislav@novitskiy.org

знайомтесь: кандидати у депутати покровської міської ради від всеукраїнського обєднання батьківщина - зображення 1

знайомтесь: кандидати у депутати покровської міської ради від всеукраїнського обєднання батьківщина - зображення 2

знайомтесь: кандидати у депутати покровської міської ради від всеукраїнського обєднання батьківщина - зображення 3

знайомтесь: кандидати у депутати покровської міської ради від всеукраїнського обєднання батьківщина - зображення 4

Залишити коментар

Відправити