Зв’язківці Орджонікідзе володарі Кубка України

Зв’язківці Орджонікідзе володарі Кубка України

Колективна радіостанція Будинку творчості з року в рік підтверджує свою непереможну історію. Лідери зв’язку на коротких хвиля, вихованці Миколи Голуба перші не лише за вітчизняними, а й світовими рейтингами.

Тільки з початку 2016 року колективна взяла участь у десяти змаганнях різного рівня, виборола шість перших та три других місця. Позивний команди відомий кожному, хто мандрує короткими хвилями Україною й світом, адже орджонікідзевці одні з найсильніших та найсерйозніших супротивників. Вони доводять те з кожними наступними змаганнями.

Так 11 березня спортсмени вступили у боротьбу міжнародних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях у яких взяли участь радіостанції України, Росії, Білорусії, Казахстану. Наші Катерина Шуліка, Владислав Андрєєв, Дарина Ільїна були першими, третій рік поспіль виборюючи золото чемпіонату. Вже 23 березня Аліна Левченко, Дарина Ільїна, Микола Коробка змагалися за Кубок України серед учнівської молоді з 63-ма командами з 20 областей України і стали переможцями. А шостого квітня Ілля Внуков, Микола Коробка, Аліна Карпова зайняли першу сходинку відкритої першості Дніпропетровщини.

Одним з перших команду поздоровив міський голова. За словами Миколи Голуба, він не лише вболіває за дітей, всебічно сприяє роботі радіостанції. Мало хто знає, що в лютневу негоду було повністю пошкоджено антену, вкотре станцію підтримав мер, не залишився осторонь і колишній вихованець Олександр Самонін.

Сьогодні колектив відновлює антену та готується до нових змагань.

Залишити коментар

Відправити