До 4 серпня 19:00 триває реєстрація на проєкт БУДЬ. БУДЬ - це менторська програма підтримки для українок, які через війну втратили роботу, хочуть отримати нову професію і мріють про кар’єру ІТ. Проєкт реалізується INSCIENCE в рамках програми "ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства", що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою ООН Жінки та ЮНФПА.
Новини
Життя продовжується наперекір війні, на світ з’являються маленькі українці.
Чоловік ледь не вбив 32-річного знайомого сокирою, завдавши удару по голові.
Наближається період передачі показів лічильника електроенергії. У ДТЕК Дніпровські електромережі назвали 4 найбільш зручних онлайн сервіси, за допомогою яких клієнти можуть зробити це швидко та не виходячи з дому. Кожен працює в режимі 24/7, легкий та простий у використанні.
«З Днем Української Державності, друзі! Цьогоріч ми вперше святкуємо дату, яка нероздільно пов'язана із тисячолітніми традиціями, з історією конституціоналізму України, з прагненням свободи та самостійності.
Маленьке мирне місто, таким ще донедавна був наш Нікополь, але з 12 липня ворог розпочав регулярні обстріли з РСЗО по житлових кварталах міста. Тож майже кожного дня до нас приїжджають журналісти загальнонаціональних та міжнародних видань, щоб на власні очі побачити, зафіксувати та показати воєнні злочини російської армії.
«Три дитячі будинки переїхали за кордон ще навесні після початку війни в Україні. У Нідерландах перебувають вихованці та працівники Криворізького та Дніпропетровського будинків дитини. У Швейцарії – Кам‘янський будинок дитини», – сказала Лілія Гиренко, начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти обласної ради.
Голова обласної ради зазначив, що ворожі атаки забрали життя трьох мешканців Нікополя, ще десять осіб постраждали:
Насті Нагай 15 років. Коли стався ворожий обстріл, вона була у себе в кімнаті. Разом з дівчиною в приватному будинку знаходились її батьки, молодший брат і дядько. «Спочатку ми почули сильний вибух поряд. Одразу почали збиратися, як тут прилетіло прямо по нашій хаті. Вщент знесло дах, кухню, ванну кімнату і завалило підвал», – згадує дівчина.
Про цінність такої можливості, яку у своїй цитаті озвучив Голова правління АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Сергій Шуваєв, ми навіть не задумувались до 24-го лютого 2022 року… Для майже 4 тисяч працівників Покровського гірничо-збагачувального комбінату зайнятість у такий надскладний для країни час стала справжнім спасінням від страху, розгубленості, відчаю, самотності. Ще – натхненням, тому що робота та її оплата стали не тільки способом прогодувати родину, а й можливістю допомагати армії, яка відчайдушно захищає неза