Акт вандалізму та бездіяльність поліції

Акт вандалізму та бездіяльність поліції

ВІД РЕДАКЦІЇ: До газети "Нове місто+ТВ" надійшов електронний лист від голови Грушівської об’єднаної територіальної громади Валерія Попельнюка. Він просить розповісти широкому загалу про події, що відбулися у селі останнім часом та про реакцію на ці події поліції Апостолівського району. Оскільки Грушівка – це наші добрі сусіди, а мешканці нашого міста також немало потерпають від бездіяльності поліції, ми вважаємо, що цей матеріал буде цікавим і для покровчан. А якщо цей матеріал побачить керівництво Нікопольського відділу поліції, якому підпорядковані апостолівські поліцейські, можливо, справа і зрушить з мертвої точки. Отже, звернення Грушевської громади:

"Громадськість Грушівської громади змушена звернутись до представників ЗМІ задля висвітлення ганебних подій, які нещодавно відбулись в селі Грушівка Дніпропетровської області.

В ніч на 2 січня 2018 року невідомими особами було розтрощено 6 секцій бетонної огорожі пам’ятника землякам, загиблим під час Другої світової війни та проведення АТО. Виконкомом Грушівської сільської ради, від імені голови Попельнюка Валерія Олексійовича, по даному випадку було оформлене відповідне відношення на ім’я начальника Апостолівського відділення поліції Нікопольського ВП ГУМП, полковника Левицького Артура Миколайовича.

В ніч на 3 січня 2018 року невідомими було зламано додатково 8 секцій огорожі, по факту чого знову було оформлено відповідне відношення.

акт вандалізму та бездіяльність поліції - изображение 1

Оперативна група на чолі зі слідчим Абрамовичем В.В. двічі (02.01.2018 та 03.01.2018) виїжджала по факту даного правопорушення, але обмежилась лише складанням схеми місця злочину. Ні опитування відвідувачів та керівництва розважальних закладів, що працювали в ту ніч, ні опрацювання місцевого населення на предмет виявлення свідків злочину не проводилось.

Єдиним, в чому правоохоронні спрацювали оперативно, є оформлення ними 2 січня 2018 року повідомлення (чомусь на ім’я співробітниці апарату Грушівської сільської ради – Павленко С.О.) про припинення розгляду звернення на підставі недостатнього рівня заподіяних збитків. Але ж справа не в "умисному пошкодженні чи знищенні чужого майна", як було зазначено в відмові, а в акті вандалізму, в плюндруванні пам’яті людей, які своєю загибеллю врятували тисячі інших життів.

акт вандалізму та бездіяльність поліції - изображение 2

Найгіршим є те, що внаслідок відсутності необхідної реакції на минулі події в ніч на 29 січня 2018 року було вщент розтрощено останні 32 секції огорожі. Єдине питання яке постає перед громадськістю села, є питання нової майбутньої цілі злочинців, адже безкарність породжує рецидив. При цьому, як ми бачимо, апетити недолюдків зростають в геометричній прогресії.

Слід також зазначити, що ця огорожа була встановлена 26 серпня 2016 року за рахунок небайдужих мешканців села Грушівка і по завершенню робіт була передана ними на баланс Грушівської сільської ради. Чи виникне у людей в майбутньому бажання дбати про благоустрій їх населених пунктів при такому відношенні до їх меценатства?

Сподіваємось, що висвітлення ситуації в засобах масової інформації допоможе в ділі пробудження у наших правоохоронних органів совісті та розуміння необхідності виконувати покладені на них обов’язки".

Документи по справі:

  1. Звернення до ЗМІ (завантажити)
  2. Відношення до поліції №1 (завантажити)
  3. Довідка про вартість огорожі (завантажити)
  4. Відношення до поліції №2 (завантажити)
  5. Повідомлення від поліції про припинення розгляду заяв (завантажити)
  6. Звернення до поліції від ветеранської організації Грушівки (завантажити)
  7. Звернення до поліції від виконкому Грушівської сільської ради (завантажити)

Залишити коментар

Відправити