«Батьківщина» йде на вибори, щоб змінити країну

«Батьківщина» йде на вибори, щоб змінити країну

10 червня "Батьківщина" зібрала з’їзд, на якому делегати затвердили першу п’ятірку виборчого списку. Політсила Юлії Тимошенко фактично зробила ставку на фахівців, перевірених у реальній роботі. Таким чином "Батьківщина" урівноважить у парламенті новачків, які стануть депутатами від "Слуги народу".

У списку "Батьківщини" не буде артистів і спортсменів. Тимошенко веде до Верховної Ради професіоналів, які знають, що і як робити. Це люди, котрі здатні об’єднати суспільство, адже їх знає вся Україна, їм однаково довіряють і на Сході, і на Заході.

У першій п’ятірці "Батьківщини" – колишній директор металургійних гігантів Сергій Тарута і силовик Валентин Наливайченко, який двічі очолював СБУ й запам’ятався українцям масштабними кадровими чистками в спецслужбі та відкриттям вільного доступу до історичних архівів.
"Я пишаюся нашою командою. Нам потрібна одна доба, щоб запропонувати країні рецепт успіху від найкращих фахівців", – сказала Тимошенко, виступаючи на з’їзді.
На партійному зібранні Юлія Володимирівна ще раз заявила, що готова працювати з новообраним Президентом і запропонувала його політсилі об’єднати зусилля й створити у майбутньому парламенті "коаліцію дій" і вже протягом перших 100 днів провести зміни, які відчули б усі українці.

"Ми готові запропонувати новій коаліції план дій і зробити все, щоб він став реальністю", – зазначила лідер "Батьківщини", маючи на увазі "Новий курс України", розроблений її командою для участі у президентських виборах.

Тимошенко навіть назвала конкретні цілі, яких досягне нова коаліція за 100 днів, реалізуючи "Новий курс": зупинення падіння економіки, припинення терору над підприємцями, ухвалення нового податкового кодексу, зведення до мінімуму корупції. У соціальній сфері за цей час устигнуть підняти пенсії та зарплати, переглянути держбюджет, ухвалити закон про страхову медицину, повернути молоді те, що в них забрали, – допомогу на дитину.

Запропонувавши Юлії Тимошенко прем’єрство, Зеленський фактично врятує себе та свій рейтинг. Якщо зміни, на які чекають люди, не провести негайно, то дуже швидко суспільство розчарується в новій владі і новому президенті. А без підтримки громадян уже не вдасться провести жодні реформи. Чи усвідомлює це президент, дізнаємось одразу, як Зеленський озвучить прізвище майбутнього прем’єр-міністра.

Тимошенко на чолі уряду – це гарантія швидких та ефективних змін у країні. На відміну від інших вірогідних кандидатів на прем’єрське крісло, лідер "Батьківщини" не тільки має власну програму реформ, а й готова діяти негайно, з першого дня роботи, без розкачування і затяжних консультацій з представниками різних центрів впливу на владу.

Тимошенко як досвідчений політик одразу вказала на перешкоди, які можуть зупинити реформи в інтересах людей. Це – "мастодонти корумпованого режиму". Так вона назвала посадовців часів Порошенка, які тепер намагатимуться пробитися до парламенту через мажоритарні округи.

У зв’язку з цим лідер "Батьківщини" закликала "Слугу народу" та інші демократичні сили об’єднатися й не пустити до Верховної Ради чиновників, котрі скомпрометували себе корупцією та бездіяльністю.
"Ми не можемо дозволити собі бездарно втратити ще 5 років. У нас є унікальний документ ("Новий курс", – Ред.), який можна з першої хвилини виконувати та давати результат за перші 100 днів", – наголосила політик.
Передвиборний з’їзд "Батьківщини" відбувся просто у дворі партійного офісу – без пафосу й естрадних "зірок". На сцену виходили тільки члени команди Юлії Тимошенко. Усіх їх об’єднало прагнення зробити Україну правовою й заможною державою.

Сергій МАЦІЄВС

Залишити коментар

Відправити