Будні наших рятувальників

Будні наших рятувальників

Рятувальники відчинили двері за якими перебував пенсіонер в діабетично-цукровій комі

15 травня о 22.34 на пункт зв’язку 44-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від співробітників поліції про те, що в квартирі по вул. Соборна знаходиться чоловік похилого віку (1939 р.н.), який закрився з середини і самостійно не може відчинити двері. Як повідомляють родичі і лікарі він хворіє на сахарний діабет та перебуває у діабетично-цукровій комі.

За вказаною адресою відразу були направлені рятувальники 3-го караулу. Прибувши на місце виклику, рятівники за допомогою шанцевого інструменту відчинили вхідні двері чим забезпечили вільний доступ до квартири працівникам поліції та родичам. Чоловік знаходився в задовільному стані але самостійно не міг підвестися з ліжка.

будні наших рятувальників - изображение 1

Рятувальники спільно з працівниками Червоного Христа провели роз’яснювальні заходи з населенням

З метою попередження пожеж та загибелі людей на них в домівках громадян похилого віку співробітники Орджонікідзевського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками Червоного Христа провели 16 травня роз’яснювальні заходи з попередження пожеж із населенням міста.

Під час заходу були відвідані приміщення найменш захищених верст населення. Учасники рейдової групи роз’яснювали людям вимоги пожежної безпеки в побуті та як необхідно діяти в разі виникнення пожежі. Роздавали попереджувальні листівки та нагадували номери телефонів екстрених служб. Рятувальники закликали людей не порушувати правила пожежної безпеки, не перевантажувати електричну мережу та дотримуватися наданих парад. Також під час бесід рятівники з’ясовували яку допомогу вони можуть надати людям похилого віку. На прохання деяких громадян вони з залюбки сходили в магазин та аптеку аби придбати необхідні речі.

По завершенню люди подякували за турботу і пообіцяли, що запам’ятають надані паради надовго та будуть їх постійно виконувати.

будні наших рятувальників - изображение 2

Рятувальники спільно з працівниками територіального центру соціального обслуговування населення продовжують навчати осіб які потребують соціальної підтримки вимогам пожежної безпеки

З метою підвищення ефективності заходів з попередження пожеж та недопущення загибелі людей на них 17 травня співробітники Орджонікідзевського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з працівниками територіального центру соціального обслуговування населення продовжили навчати осіб які потребують соціальної підтримки вимогам пожежної безпеки. Вони завітали до осіб підвищеної групи ризику які перебувають на обліку в територіальному центрі аби провести з ними інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж у побуті. Під час розмови учасники рейдової групи приділяли особливу увагу протипожежним заходам під час експлуатації електричного та газового обладнання, недопущення використання відкритого вогню, а також роз’яснювали дії в разі виникнення пожежі. Крім того рятувальники кожному вручали пам’ятки та експрес-інформації щодо попередження пожеж у приватному житловому секторі, з алгоритмом дій в разі виникнення пожежі та номерами телефонів екстрених служб міста.

Проведення таких заходів з людьми які потребують соціальної підтримки дуже необхідно, зазначають працівники територіального центру, адже ця категорія людей потребує особливої уваги в питаннях безпеки життєдіяльності, а фахівці державної служби з надзвичайних ситуацій ніколи не залишаються байдужими до проблем цієї категорії населення.

Орджонікідзевський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

будні наших рятувальників - изображение 3

Залишити коментар

Відправити