Директор училища звітувала перед громадськістю

Директор училища звітувала перед громадськістю

Відповідно до наказу Міністерства освіти й науки України, очільник центру підготовки й перепідготовки робітничих кадрів доповіла про результати діяльності закладу у минулому навчальному році.

Разом з педагогічним колективом та батьківською спільнотою розмову про успіхи й досягнення, перспективи й пріоритети вела заступник міського голови Наталія Бондаренко.

Звітуючи перед громадськістю, директор центру Наталія Дяченко акцентувала увагу як на організації навчально-виробничого процесу, так і основних напрямках роботи колективу у поточному навчальному році. Головною метою, за її словами, залишалася підготовка конкурентоспроможних робітників, спираючись на програми творчого розвитку на базі особистісного підходу.

Як зазначалося, адміністрація координувала теоретичну та професійно-практичну підготовку учнів, спрямовуючи роботу педколективу на пріоритетні напрямки розвитку освіти. Аналізуючи навчальні показники, зупинилася на аспекті співпраці з провідними підприємствами та шляхами подальшого співробітництва. Результатом стала здача випускниками Державної кваліфікаційної атестації, у 2016-2017 н.р. було випущено та працевлаштовано 7 навчальних груп, загалом – 146 учнів.

Говорячи про це директор зауважувала і на факті зменшення кількості учнів, серед основних причин – демографічна криза. Зважаючи на це профорієнтаційна робота побудована на тісному зв’язку училища з навчальними закладами міста. Окремо зупинилася на питанні працевлаштування випускників, налагодження зворотного зв’язку училища з центром зайнятості у плані профперепідготовки.

Н.В. Дяченко підкреслила, що фінансово-економічна діяльність була направлена на виконання зобов’язань по оплаті заробітної плати, виплати стипендій, забезпечення учнів пільгової категорії, підтримки матеріальної бази училища. На ці потреби у 2016 році з місцевого бюджету було виділено близько 4 млн. грн. для підтримки закладу.

Із завдань на наступний навчальний рік Наталія Дяченко висунула збереження учнівського контингенту, педагогічного потенціалу.

Говорячи про сьогоднішній день училища, заступник міського голови Наталія Бондаренко наголошувала, що збереження розгалуженої освітньої системи – це принципова позиція влади. Центр підготовки та перепідготовки обласного підпорядкування, залишається невід’ємною частиною освітнього простору міста. Основним завданням є створення умов для здобуття професії, можливостей подальшого працевлаштування, життєвої реалізації молоді. Тож перспективні плани адміністрації й колективу училища з професійного самовизначення учнів, практичних навичок, взаємодії з провідними підприємствами щодо подальшого працевлаштування, є вимогою часу.

Підсумовуючи сказане, загальним рішенням зборів звіт був прийнятий.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити