Дніпропетровщина однією з перших в Україні прийняла бюджет на 2018 рік – Валентин Резніченко

Дніпропетровщина однією з перших в Україні прийняла бюджет на 2018 рік – Валентин Резніченко

Джерело: Дніпропетровська ОДА

Дніпропетровщина однією з перших в Україні прийняла обласний бюджет-2018 – "за" проголосували 99 депутатів зі 100 присутніх в залі. Кошторис свідчить: це буде рік росту для регіону. Область ремонтуватиме дороги, будуватиме садочки, оновлюватиме школи, втілюватиме нові екологічні проекти. На розвиток регіону у бюджеті 2018 року передбачили майже у 1,5 рази більше коштів, ніж у 2017-му. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

дніпропетровщина однією з перших в україні прийняла бюджет на 2018 рік – валентин резніченко - изображение 1

"Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет однією з перших в країні, ще до ухвалення всеукраїнського кошторису. Таку можливість дає Бюджетний кодекс, і ми користуємося нею вже третій рік поспіль, - розповів Валентин Резніченко. - 2018-й стане для області роком росту. Акцент зробимо на будівництві нових та реконструкції старих соціальних об’єктів. Буде ще більше відремонтованих доріг, реконструйованих шкіл та садочків, екологічних проектів. Нарощувати темпи розвитку інфраструктури Дніпропетровщини – завдання Президента України Петра Порошенка".

У 2018 році на розвиток Дніпропетровщини витратять майже у 1,5 рази більше, ніж цьогоріч – 2,2 млрд грн. На 60% більше коштів, ніж у 2017-му, передбачили на ремонт доріг. На стільки ж зростуть видатки на реконструкцію та будівництво соціальних об’єктів. На школи, дитячі садочки, лікарні, стадіони, житло, благоустрій населених пунктів витратять понад мільярд гривень. Планують втілити більше 200 інфраструктурних проектів.

дніпропетровщина однією з перших в україні прийняла бюджет на 2018 рік – валентин резніченко - изображение 2

"Дніпропетровщина прийняла основний кошторис вчасно. Це означає, що у 2018-му ми не житимемо на 1/12 цьогорічного кошторису, не чекатимемо до весни, аби почати тендерні процедури. До втілення важливих інфраструктурних проектів приступимо вже з 1 січня", - акцентував очільник області. 

У бюджеті-2018 передбачили ріст всіх соціально захищених видатків, зокрема, визначене Урядом підвищення зарплатні. Наступного року мінімальна заробітна плата зросте на 16,4%, у педагогів - на 25%. Витрати на зарплати, пенсії, стипендії, харчування у лікарнях, медикаменти та енергоносії збільшаться майже на 19 %.

Над проектом бюджету ДніпроОДА працювала півроку.

дніпропетровщина однією з перших в україні прийняла бюджет на 2018 рік – валентин резніченко - изображение 3
Рішення прийняте

дніпропетровщина однією з перших в україні прийняла бюджет на 2018 рік – валентин резніченко - изображение 4
На розвиток області у 2018-му витратять у 1,5 рази більше коштів

дніпропетровщина однією з перших в україні прийняла бюджет на 2018 рік – валентин резніченко - изображение 5
На 60% більше – на дороги

дніпропетровщина однією з перших в україні прийняла бюджет на 2018 рік – валентин резніченко - изображение 6
Зросте і заробітна плата

Залишити коментар

Відправити