Дніпропетровська ОДА розробила методичку по роботі в Prozorro для інших областей України, - Валентин Резніченко

Дніпропетровська ОДА розробила методичку по роботі в Prozorro для інших областей України, - Валентин Резніченко

Дніпропетровська ОДА розробила спеціальну методичку по роботі в Prozorro. У ній - документи, шаблони договорів, відповіді на найрозповсюдженіші питання, навчальне відео, корисні телефони. Всі напрацювання розміщені в Інтернеті, інформація постійно оновлюється. Покрокові інструкції стануть у пригоді як держслужбовцям, так і підприємцям. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дніпропетровська ОДА разом з Міністерством економіки навчає інші регіони роботі в Prozorro.Таке рішення прийняв Кабмін. Дніпропетровщина вже взялася за справу.

"Дніпропетровщина однією з перших в Україні почала працювати в системі Prozorro. Нині область - лідер країни за якістю впровадження електронних торгів та входить до трійки кращих за успішно завершеними лотами. Ми розуміємо, які питання найчастіше виникають під час роботи в Prozorro. На власному досвіді знаємо, як подолати складнощі. Тепер наші напрацювання систематизовані та доступні всім бажаючим", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Методичні матеріали по Prozorro доступні за посиланням. Тут можна знайти інформацію про переваги роботи з системою, текстові та відеоінструкції з реєстрації лотів, створення та закриття закупки, відповіді на найрозповсюдженіші питання, приклади договорів, корисні телефони. Все, що потрібно знати для роботи з системою електронних держзакупівель. Інформація оновлюється щомісяця.

Дніпропетровщина вже має досвід навчання роботі в Prozorro. ОДА та волонтери разом провели близько 40 семінарів – для бізнесу і бюджетних структур.

Впроваджувати систему електронних закупівель Prozorro на Дніпропетровщині розпочали з серпня 2015-го року. На сьогодні Дніпропетровська область зареєструвала в Prozorro близько 20 тисяч лотів на майже 890 мільйонів гривень. Економія від цих торгів понад 77 мільйонів гривень.

Джерело: Дніпропетровська ОДА

Залишити коментар

Відправити