Година Землі 2016 — Приєднуйся!

Година Землі 2016 — Приєднуйся!

Година Землі — щорічна міжнародна подія. Вона закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Все, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше акцію провели в...

Година Землі — щорічна міжнародна подія. Вона закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Все, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Вперше акцію провели в австралійському місті Сіднеї 31 березня 2007 року. Одночасно вимкнули світло 2,2 млн. людей та понад 2 тис. компаній. В результаті енерговитрати міста зменшилися на понад 10% в годину. Акція отримала всесвітню підтримку. У 2015 році до неї приєдналися 7 тис. міст у 172 країнах світу.

19 березня рівно о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину. Таким чином хочуть привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Приєднатися до Години Землі-2016 може кожен бажаючий.

Сьогодні до неї можуть долучитися усі небайдужі орджонікідзевці, продемонструвавши єдність та турботу про майбутнє Планети.

За матеріалами прес-служби міського голови.

Залишити коментар

Відправити