Храм Різдва Христового відзначив престольне свято (ВІДЕО)

Храм Різдва Христового відзначив престольне свято (ВІДЕО)

12 січня храм Різдва Христового, що розташований по вулиці Курчатова, поблизу колишнього кінотеатру "Марс", відзначив своє престольне свято. У цей святковий день тут зібралися не тільки прихожани, а й священнослужителі з Покрова та Нікополя.

Наприкінці 2018-го журналісти "Нового міста + ТВ" вже побували тут на освяченні оновленого храму Різдва Христового та познайомились з його настоятелем, отцем Миколаєм. Рік потому ми знову завітали до цієї невеликої, але дружної православної громади, поспілкувалися з отцем-настоятелем та побачили, як тут відзначають одне із найбільших християнських свят.

храм різдва христового відзначив престольне свято (відео) - изображение 1

Оскільки сам храм названий на честь Різдва Христового, то саме у різдвяну пору тут відзначають свій "день янгола" - престольне свято. 12 січня святкове богослужіння разом з отцем Миколаєм вели благочинний м. Покров отець Іван Назарик, благочинний Нікополя та району ігумен Меркурій Скороход та численні представники духовенства.

храм різдва христового відзначив престольне свято (відео) - изображение 2

Під час служби читали Євангеліє, слухали про народження Сина Божого, молилися за мир на українській землі. Ігумен Меркурій зачитав прихожанам різдвяне послання архієпископа Дніпровського та Криворізького Симеона, та відзначив важливість свята Різдва для церкви та усього людства. Високо оцінили гості з сусіднього міста і той внесок, який зробили священники Покрова в розбудову православної церкви у нашому регіоні.

храм різдва христового відзначив престольне свято (відео) - изображение 3

Отець Миколай у свою чергу подякував святим отцям, що цього дня завітали до храму, щоб розділити свято з настоятелем та віруючими. Щирі слова вдячності почули прихожани, що працюють задля розбудови та благоустрою храму, співають у хорі, допомагають під час служби. Адже саме завдяки підтримці небайдужих людей ця громада живе та розвивається

храм різдва христового відзначив престольне свято (відео) - изображение 4

А насамкінець, звертаючись до православних Покрова, запросив їх до храму Різдва Христового, двері якого відкриті для віруючих.

Євген Січкаренко

Залишити коментар

Відправити