Інспекторським складом було перевірено готовність храмів міста до новорічних та Різдвяних свят

Інспекторським складом було перевірено готовність храмів міста до новорічних та Різдвяних свят

28 грудня інспекторським складом Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було здійснено перевірку храмів міста, щодо їх готовність до новорічних та Різдвяних свят.

інспекторським складом було перевірено готовність храмів міста до новорічних та різдвяних свят - изображение 1

Під час заходу були здійснені додаткові інструктажі з священнослужителями та обслуговуючим персоналом релігійних закладів, з метою недопущення пожеж та дотримання пожежної і техногенної безпеки під час богослужінь, адже під час святкових днів в храмах та церквах міста перебуває велика кількість прихожан, що створює небезпеку для оточуючих.

інспекторським складом було перевірено готовність храмів міста до новорічних та різдвяних свят - изображение 2

При спілкування рятувальники особливу увагу приділяли питанню дотримання заходів безпеки при використанні відкритого вогню (свічок, лампадок). Нагадали, що в святкові дні в храмах на невеликі площі перебуває велика кількість людей тож необхідно слідкувати за відкритим полум’ям свічок, а по закінченню богослужінь необхідно всі їх загасити та перевірити чи вимкненні усі електричні прилади.

інспекторським складом було перевірено готовність храмів міста до новорічних та різдвяних свят - изображение 3

Також в ході заходу фахівці ДСНС перевірили забезпеченість культових споруд первинними засобами пожежогасіння, утримання шляхів евакуації та електромережі в належному стані. Попередили настоятелів, що вразі небезпеки необхідно одразу телефонувати до служби порятунку за номером телефону 101 та вручили їм інформаційні листівки.

інспекторським складом було перевірено готовність храмів міста до новорічних та різдвяних свят - изображение 4

Джерело: dsns.gov.ua

Залишити коментар

Відправити