Як переоформити договір на постачання електроенергії онлайн?

Як переоформити договір на постачання електроенергії онлайн?

Піклуючись про клієнтів, YASNO нагадує, що у період пандемії вирішувати питання з електропостачальником безпечніше онлайн. Наприклад, якщо в оселі змінився власник, переоформити договір на постачання електроенергії жителі Дніпропетровщини можуть не виходячи з дому.

Для цього потрібно мати паспорт точки розподілу, який спочатку слід отримати у свого оператора системи розподілу. В Дніпропетровській області це «ДТЕК Дніпровські електромережі», «Центральна енергетична компанія» або «Укрзалізниця».

Далі для переоформлення договору необхідно звернутися до постачальника YASNO (ТОВ Дніпровські енергетичні послуги). Це можна зробити дистанційно одним зі зручних способів:

В електронному зверненні необхідно надати фото або скан-копії:

  • паспорта та ІПН власника житла;

  • документа, що підтверджує зміну власника особового рахунку (наприклад, витяга з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договору купівлі-продажу, дарування тощо);

  • паспорта точки розподілу;

  • заяви-приєднання, яку можна завантажити на сайті YASNO.

Фахівці YASNO розглянуть документи та проінформують клієнта про укладання договору або зв’яжуться для уточнення даних.  

Нагадаємо, дистанційно можна вирішити більшість питань з YASNO: укласти договір про постачання електроенергії, передати показання лічильника, сплатити за світло, обрати енергоефективні продукти, що дозволяють заощаджувати, отримати консультацію тощо.

«YASNO розвиває електронні сервіси, щоб зберегти спокій та здоров’я своїх клієнтів. За декілька хвилин можна сплатити через Особистий кабінет, Viber-бота, інтернет-банкінг чи платіжні системи. Крім того, створити комфорт в оселі та зменшити витрати на електроенергію дозволять розумні прилади, які легко обрати на сайті YASNO», – розповів директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Прес-служба YASNO 
у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити