Як скористатися «нічним» тарифом на електроенергію?

Як скористатися «нічним» тарифом на електроенергію?

Власники дво- та тризонних лічильників сплачують менше за електроенергію, що споживається в години економії. Використані у цей час кіловат-години коштують дешевше, тому за наявності багатозонного приладу обліку можна зменшити суми в платіжці. Наразі вже 345 тис клієнтів YASNO на Дніпропетровщині встановили такі лічильники і заощаджують за «нічним» тарифом.

Розрахунки для багатозонних лічильників після 1 січня 2021 року продовжують відбуватися за тарифними коефіцієнтами:  

Для  2-зонних електролічильників:

  • 0,5 тарифу з 23:00 до 7:00

  • повний тариф в інші години доби.

Для 3-зонних електролічильників:

  • 0,4 тарифу з 23:00 до 7:00;

  • повний тариф з 7:00 до 8:00, з 11:00 до 20:00 та з 22:00 до 23:00;

  • 1,5 тарифу з 8:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00.

Щоб досягти максимального ефекту економії,  електропостачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»)  рекомендує змістити роботу деяких побутових приладів на нічний час. Наприклад, цілодобово працює холодильник, а вночі можна вмикати бойлер, кондиціонер, обігрівач, пральну та посудомийну машину, заряджати ноутбуки, смартфони, електросамокати та іншу техніку.  

«Найпростіший спосіб скористатися перевагами «нічного» тарифу – встановити двозонний лічильник у складі енергоефективного набору YASNO Smart. Окрім приладу обліку у ньому також є LED-лампи та розумна розетка, що програмує роботу техніки у потрібний час. Використання набору дозволяє заощаджувати до 50% витрат на електроенергію», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Прес-служба YASNO
у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити