Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №9» втридцяте гостинно відчинив свої двері

Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №9»  втридцяте гостинно відчинив свої двері

Прохолодного ранку 1 вересня комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №9 м. Покров Дніпропетровської області" втридцяте гостинно відчинив для 530 – ти учнів свої двері.

На свято Першого дзвоника завітало багато гостей, а також ті, хто багато років свого життя віддали улюбленій справі, виховали не одне покоління учнів, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку – це наші вчителі – ветерани педагогічної праці.

На урочистій лінійці, присвяченій Дню знань виступила з вітальним словом начальник управління освіти Рубаха Г.П. , яка доречі починала свою педагогічну діяльність саме у дев’ятій школі.

комунальний заклад «середня загальноосвітня школа №9»  втридцяте гостинно відчинив свої двері - изображение 1

Галина Петрівна побажала, щоб цей навчальний рік відкрив перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихав успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Ювілей - це підсумок прожитої частини життя. Під шкільними вітрилами дитинства летить у майбутнє середня загальноосвітня школа №9 м. Покров, що святкує у 2017 році своє 30-річчя. Ювілей – це підсумок прожитої частини життя. Зі стін нашої школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вони стали добрими та духовно багатими людьми з любов’ю до всього рідного.

комунальний заклад «середня загальноосвітня школа №9»  втридцяте гостинно відчинив свої двері - изображение 2

Скільки всього бачили за ці роки шкільні стіни: перші поразки й перемоги, міцну дружбу й першу закоханість – все, з чого складається шкільне життя. Школа – це живий організм. Це дух, це традиції, які творяться людьми.

Ми всі одна велика родина. А школа – наша мати. Ось і сьогодні школа світиться щастям, бо на її поріг поспішають діти.

комунальний заклад «середня загальноосвітня школа №9»  втридцяте гостинно відчинив свої двері - изображение 3

30 років – ще молода дата: є куди рости, розвиватися, долати нові вершини. Школа була, є і буде колискою дитинства, горнилом характерів і мудрості. Ювілейний для нас навчальний рік продовжиться у трудових буднях, злетах, здобутках на кожному уроці, додасть нам сил і бажань працювати.

Щиро вітаю з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Автор: Ольга Матвєєва

Залишити коментар

Відправити