Мешканців Дніпропетровщини закликають дотримуватися режиму світломаскування 

Мешканців Дніпропетровщини закликають дотримуватися режиму світломаскування 

Мешканців Дніпропетровщини просять дотримуватися режиму світломаскування. З настанням темряви вимикати зовнішнє освітлення та зашторювати вікна у квартирах. Про це йшлося під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«У країні – воєнний стан. Маємо дотримуватися комендантської години та режиму світломаскування. Наголошую: гарно освітлений район, місто, вулиця – прекрасна ціль для бомбардувальників. Просимо мешканців бути відповідальними. Не допомагати ворогу бачити наші міста», – сказала Ірина Баранова.

Існує два режими світломаскування – частковий та повний, додала вона.

Під час часткового у темний час доби слід пригасити світло в оселях. Обрати одну кімнату для розміщення та підготувати її. Зокрема, зашторити вікна щільною тканиною або заклеїти їх темною пакувальною плівкою. Аби світло не проникало на вулицю.

Режиму повного світломаскування слід дотримуватися абсолютно усім під час повітряної тривоги.

«Коли оголошують повітряну тривогу, не завжди одразу зрозуміло – летить ракета чи бомбардувальна авіація. Тому світло необхідно вимикати усюди. І в квартирах, і на вулиці. Не лишати його ввімкненим навіть у під’їздах», – додала речниця Повітряного командування «Схід». 

З 20:00 до 06:00 на Дніпропетровщині – комендантська година. У цей період слід перебувати вдома. На вулиці можна знаходитися тільки зі спеціальними перепустками.

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити