Відкривається бізнес, комунальники працюють, у магазинах є все необхідне: про ситуацію в місті Покров

Відкривається бізнес, комунальники працюють, у магазинах є все необхідне: про ситуацію в місті Покров

Ситуація в Покрові спокійна та контрольована. До роботи повертається бізнес. Відкриті магазини та аптеки. Без збоїв працюють комунальні підприємства. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Ситуація в Покрові контрольована. Завдяки Збройним Силам України, теробороні,  поліції в місті спокійно, –  розповів міський голова Покрова Олександр Шаповал.  –  Місто, як і вся Україна, працює на перемогу». 

Половина ФОПів Покрова, які тимчасово закривалися, знову працюють. Відкрилися кав’ярні, невеличкі продовольчі магазини, перукарні. Місто «оживає», зазначив Олександр Шаповал.

«Містоутворююче підприємство Покровський гірничо-збагачувальний комбінат весь цей час працювало. Постійно спілкуємося з керівництвом підприємства Procter & Gambl, аби воно відновило роботу найближчим часом», – сказав міський голова. 

Працюють комунальні підприємства. Є світло, газ, вода. Необхідними ліками та обладнанням забезпечені медзаклади. Школярі навчаються дистанційно. Відкриті аптеки та продовольчі магазини. На полицях є все найнеобхідніше.

«Через місто пройшла майже 1 тис переселенців. Більшість транзитом в напрямку західної України. Нині в місті зареєстровані 220 людей, з них 82 дитини. Для розселення є соціальні гуртожитки. Небайдужі мешканці пропонують своє житло. Забезпечуємо переселенців засобами гігієни та продуктовими наборами», – розповів Олександр Шаповал. 

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити