На Центральній,57 завершено ремонт внутрішньоквартальної території

На Центральній,57 завершено ремонт внутрішньоквартальної території

Сьогодні мешканці називають відремонтовані пішоходи – "наші нові доріжки", розповідаючи, що від моменту здачі будинку в експлуатацію, а це не менше 40 років, прибудинкова й дворова території вперше зазнали ремонту.

Від часу доріжки стали просто непрохідними. Після доща прибудинкова територія розливалася озером, примушуючи жителів шукати альтернативні шляхи - самим прокласти грунтові магістралі, якими безперешкодно можна рухатися лише за сухої погоди.

на центральній,57 завершено ремонт внутрішньоквартальної території - изображение 1

Про цю, міжквартальну проблему, говорили й писали десятиліття. До вирішення піднято 2017-го міським головою, який продовжує планомірну роботу з комплексного впорядкування внутрішньобудинкових територій.

на центральній,57 завершено ремонт внутрішньоквартальної території - изображение 2

На Центральній, 57 з’явилося асфальтне покриття, потурбувалися про підходи до будинків, паркувальний майданчик. Вимощені тротуарною плиткою пішоходи прокладені і там, де їх визначили самі мешканці. Тільки тепер замість стихійних доріжок – облаштовані зручні тротуари.

на центральній,57 завершено ремонт внутрішньоквартальної території - изображение 3

Цей факт особливо радує людей, які зазначають, що проведені комплексні роботи змінили обличчя двору й мікрорайону, позитивно позначившись на якості життя мешканців.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити