На Дніпропетровщині працівники газової служби ошукали громадян на сотні тисяч гривень

На Дніпропетровщині працівники газової служби ошукали громадян на сотні тисяч гривень

Оперативники Управління захисту економіки у Дніпропетровській області спільно з прокуратурою області та слідчим управлінням обласної поліції встановлено, що до складу групи увійшло 7 працівників газової служби м. Кривий Ріг, 3-є з яких безпосередньо організували незаконну діяльність.

на дніпропетровщині працівники газової служби ошукали громадян на сотні тисяч гривень - изображение 1

Так, упродовж 2015-2016 років у помешканнях громадян працівники цього підрозділу проводили інвентаризацію приладів газифікації. Виявивши порушення, пропонували їм вирішити цю проблему. Вартість "питання" коливалась від 1 тисячі до 1,7 тисяч гривень з однієї квартири. Якщо ні - відключення від газопостачання. Окрім того, вони запевняли власників квартир, що до вказаної суми також включена вартість узаконення газового обладнання та прискорена процедура оформлення документації на газові прилади. Проте, ніякого узаконення не було. Гроші просто йшли до кишень посадовців.

на дніпропетровщині працівники газової служби ошукали громадян на сотні тисяч гривень - изображение 2

Здирники проводили інвентаризацію в багатоквартирних будинках у різних районах міста та встигли ошукати чималу кількість мешканців. Так, досудовим розслідуванням встановлено та доказано понад 100 епізодів злочинних дій, якими завдано збитків в сумі майже 175 тисяч гривень.

Фігурантам схеми повідомлено про підозру та матеріали направлено до суду.

Джерело: Департамент захисту економіки Національної поліції України

Залишити коментар

Відправити