На Дніпропетровщині відремонтували понад 150 соціально важливих доріг, які не оновлювалися десятиліттями, - Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині відремонтували понад 150 соціально важливих доріг, які не оновлювалися десятиліттями, - Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині капітально відремонтували основні центральні вулиці майже у всіх містах та селищах регіону. Покриття на них не оновлювалося десятиліттями, тепер замість великих ям – рівний асфальт. Загалом відремонтували 156 комунальних доріг. На дорожні ремонти виділили понад півмільярда гривень обласних коштів – майже вдвічі більше, ніж минулоріч. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

"Раніше в області робили переважно недовговічний ямковий ремонт, частка капітального складала лише 30%. Через це асфальт на одних й тих самих вулицях доводилося укладати щороку. У 2016-му підхід кардинально змінили: не латали ями, а робили лише капітальний ремонт. Покриття вже оновили на 156 запланованих комунальних дорогах. Перевагу віддали вулицям з інтенсивним рухом, де знаходяться соціальні об’єкти. Відремонтували центральні вулиці майже у всіх містах та селищах регіону. На це виділили майже 515 мільйонів гривень обласних коштів", - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Завершують оновлювати покриття й місцевим коштом. Загалом у 2016-му на ремонт доріг в обласному та місцевих бюджетах передбачили понад 1,5 мільярди гривень. Це майже вдвічі більше, ніж за останні два роки разом.

"Цьогоріч ще ретельніше контролюємо якість виконаних підрядниками робіт. Її перевіряє технагляд, лише після цього дорогу приймають. Цьогоріч вперше в усіх договорах чітко вказано: гарантія ремонту - 5 років. Неякісний ремонт підрядники перероблятимуть власним коштом", - додав Валентин Резніченко.

Переглянути та оцінити стан комунальних доріг області можна на інтерактивній карті navizor.com. Це спільний проект ДніпроОДА та IT-волонтерів. Дані постійно оновлюються.

Залишити коментар

Відправити