200 бійців АТО, волонтерів та їхніх дітей змагалися в першій Всеукраїнській спартакіаді на Дніпропетровщині, - Валентин Резніченко

200 бійців АТО, волонтерів та їхніх дітей змагалися в першій Всеукраїнській спартакіаді на Дніпропетровщині, - Валентин Резніченко

Швидше, вище, сильніше та найголовніше – дружніше. На Дніпропетровщині пройшла перша в Україні спартакіада серед бійців АТО, волонтерів та членів їхніх сімей. Близько 200 учасників зі всієї України приїхали до Дніпропетровської області позмагатися за першість.

Катя Пастушок приїхала з Києва на першу в Україні спартакіаду серед учасників АТО та волонтерів разом з мамою-волонтеркою. У столиці вони плетуть маскувальні сітки, допомагають бійцям в госпіталі, відправляють військовим одяг та їжу на передову.

"Жодних сумнівів не було. Мама запропонувала, і ми вирушили на змагання. Беру участь практично в усіх видах спорту, - розповідає Катя Пастушок. – Здоровий образ життя – це добре для людини".

Розпочала спартакіаду Катя з бігу на 300 метрів. І одразу зайняла перше місце.

"Думала, що бігти не важко, а виявилося, що складно. Втомилася, колінки гудять, - посміхається дівчинка. – Емоції чудові. Не очікувала, що все буде так круто".

Загалом у першій в Україні спартакіаді серед бійців АТО, волонтерів та членів їхніх сімей взяли участь близько 200 любителів спорту. Наймолодшому учаснику Михайлу Білоусу з Кам’янського 5 років, найстаршому Анатолію Левчуку із Дніпра - 54. Київ, Ужгород, Одеса, Харківщина та Дніпропетровщина демонстрували свої спортивні здібності, спілкувалися, ділилися емоціями та перемагали.

"Готуватися до такої спартакіади на Дніпропетровщині почали ще з початку року. ДніпроОДА разом з волонтерами провела не одне змагання: з міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу, плавання, боулінгу. Бійцям АТО, волонтерам – подобається. І найголовніше – такі змагання потрібні демобілізованим для спілкування, для пошуку себе, для повернення в мирне життя. Тому вирішили провести й масштабне свято спорту для всієї України – першу всеукраїнську спартакіаду", - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Спартакіада проходила 2 дні. Змагалися в 11 видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс, дартс, стрільба з пневматичного пістолета, бадмінтон, армреслінг, плавання, гирьовий спорт, біг та футбол.

200 бійців ато, волонтерів та їхніх дітей змагалися в першій всеукраїнській спартакіаді на дніпропетровщині, - валентин резніченко - изображение 1

Сергій Чук приїхав на змагання з Сумської області. Про війну на Сході України знає не з чуток – у 2014 році в Червоноармійську будував опорні пункти. На спартакіаді обрав гирьовий спорт. Військовий переконаний, такі змагання дуже важливі. "Людина, в першу чергу, змагається сама з собою. І це найголовніше. Тому не ставлю перед собою завдання перемогти суперника. Важливо, підтримувати себе в формі протягом життя", - говорить Сергій Чук.

Тамара Чиж переїхала з Криму на початку війни. Вона військовий зв’язківець. З того часу Дніпропетровщина – її новий дім. Тамара брала участь у багатьох дружніх змаганнях, що організовувала ДніпроОДА. Коли дізналася про спартакіаду, одразу зареєструвала себе та свою команду – 15 військових.

"Тут дуже приємна атмосфера. Це приголомшливо. Я дуже вдячна організаторам. Тому що завдяки їм люди збираються, підтримують один одного. Це дуже важливо", - зазначила Тамара.

Всім учасникам пропонували обрати для участі по 4 види спорту. Саме у чотирибор’ї підраховували бали та визначали переможців. Однак суворо нікого не обмежували. Хтось обирав лише 1 вид спорту, хтось вирішив випробувати себе у всіх 11 дисциплінах. Перемогли дружба, гарний настрій та мир.

Джерело: Дніпропетровська ОДА

Залишити коментар

Відправити