На старті – кордовики

На старті – кордовики

Команда автомоделістів Будинку творчості (директор Ніна Якімова) продовжує брати участь у змаганнях всіх рівнів. Вересень юні конструктори завершили перемогами, успішно розпочали і жовтень.

У навчальний рік вихованці Володимира Томілова увійшли підготовленими до здобуття нових знань, що підтвердили безпосередньо на практиці. Одразу три турніри з кордових моделей покровчани провели впевнено, показавши готовність до більш вагомих перемог.

На відкритому Кубку України, що проходив у м.Стрій, Ганна Булка досягла рекордної швидкості – 222 км/год, посівши перше місце та виконавши норматив майстра спорту.

Відмінні результати і у Романа Діденка – срібло турніру та норматив КМС.

Свою кваліфікацію підтвердили на регіональному Кубку, що тривав у Запоріжжі.

Покров представляли дві команди, які зайняли першу та другу сходинку змагань. В особистих заліках Марія Марчук, Дарина Рудакова, Ганна Булка та Діденко Роман принесли місту 9 золотих медалей.

на старті – кордовики - изображение 1

Не менш вдалим став і Кубок України з кордових моделей серед учнівської молоді, що проходив у Миколаєві. У складі Дніпропетровської області, в доволі напруженій боротьбі, наші автомоделісти посіли третє командне місце, бронзу завоювала і Ганна Булка.

Попереду нові турніри і нові плани, до яких команда наполегливо готується.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити