Ніч на Дніпропетровщині пройшла спокійно – Резніченко

Ніч на Дніпропетровщині пройшла спокійно – Резніченко

Ніч на Дніпропетровщині пройшла спокійно – жодної повітряної тривоги. Ворожих військ в регіоні немає. Область продовжують укріплювати на всіх рубежах. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. 

«Дякую Збройним Силам, які дають нам можливість готуватися, готуватися і ще раз готуватися. Всі, хто чують стрільбу на полігонах Дніпропетровської області, не лякайтеся. Відбувається злагоджування військ тероборони, яка нас сьогодні береже та охороняє», – сказав Валентин Резніченко.  

Він додав, що регіон продовжують укріплюватися на всіх кордонах. Здебільшого працюють на дальніх підступах зі сторони Херсонської та Миколаївської областей. Зводять фортифікації.

«Ворог не пропустив наш конвой з гуманітарною допомогою, який ми загружали для Херсонської області. Вирішили не везти його назад та відправили все це до Кривого Рогу», – повідомив Валентин Резніченко. 

До Кривого Рогу відправили й броньовані листи для виготовлення бронежилетів, підкреслив він. Та додав, що регіон має повертатися до звичного життя.

«Сьогодні відкриють спортзал і я обов’язково піду побігаю. Свої 5 кілометрів потрібно пробігти», – розповів Валентин Резніченко.

Він відповів на питання, чому говорить російською.

«Я з російськомовної родини. Моя українська не така досконала. І коли я хвилююся, то говорю російською», – поділився голова військової адміністрації. 

За його словами, в середині адміністрації працівники перейшли на українську. Бо не хочуть, щоб їх, російськомовних, «захищали оці фашисти».

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити