НВК №1 не боїться експериментів

НВК №1 не боїться експериментів

Сприяти розвитку творчих здібностей дітей шляхом допрофільної підготовки – таке завдання поставив перед собою колектив навчально-виховного комплексу №1. А реалізовувати задумане вирішили науковими методами.

Для цього адміністрація закладу запросила до співробітництва Олександра Губенка, кандидата психологічних наук інституту психології ім.Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук, головного редактора провідних фахових видань: "Психологія та соціальна робота", "Обдарована дитина". Як підкреслила директор закладу, Ганна Годована, ставили на меті виробити єдині методи подальшої роботи. Бажання виявилися спільними.

Протягом двох наступних років НВК працюватиме за експериментом, творчою авторською програмою науковця з розвитку здібностей дітей. Першопрохідцями стануть учні 6-7 класів, для яких розроблено спеціальний навчальний курс. Цікаво, що оцінювати знання не будуть. Акцент робитиметься на допрофільній підготовці, стимуляції до особистісного самовизначення, у першу чергу, творчого. Викладачі закладу вже готові до роботи, що показали майстер-класи, проведені з 21 по 24 березня Олександром Губенком. У тренінгах взяла участь і начальник управління освіти Галина Рубаха, яка підкреслила своєчасність і необхідність впровадження такого напрямку.

Сам науковець не приховував захвату від спілкування з орджонікідзевськими педагогами, відзначаючи їх високий фаховий рівень. Він налаштований на подальшу плідну співпрацю, яка буде проходити у форматі як теоретичних, так і практичних занять.

Прес-служба міського голови.

Залишити коментар

Відправити