Парламентський комітет підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо обмеження максимального розміру зарплати чиновникам

Парламентський комітет підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо обмеження максимального розміру зарплати чиновникам

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав проєкт закону №2798, авторства народних депутатів фракції ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, Михайла Цимбалюка та інших щодо обмеження максимального розміру заробітної плати керівників і працівників підприємств державного сектору економіки, державних службовців і працівників установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету.

За словами співавтора законопроєкту Михайла Цимбалюка, в Україні склалася абсурдна ситуація з оплатою праці та грошовими винагородами керівників державних монополій, керівництва і чиновників центральних і місцевих органів виконавчої влади.

«Керівники державних органів і підприємств публічного права отримують зарплати значно більші, ніж очільники аналогічних підприємств і державних органів у країнах-членах Європейського Союзу. Водночас рядові працівники цих самих суб’єктів господарювання отримують зарплату, навпаки, значно меншу, ніж робітники аналогічних підприємств у європейських країнах», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Згідно із законопроєктом передбачено, що максимальний розмір зарплати керівників і працівників підприємств не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат.

Як повідомлялося раніше, депутати «Батьківщини» зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №2798, яким пропонується встановити обмеження максимального розміру виплат можновладців та членів наглядових рад державних підприємств на рівні десяти мінімальних заробітних плат, тобто сума не може перевищувати 47 230 гривень.

ba.org.ua
Залишити коментар

Відправити